همایش خانوادگی پیشکسوتان نیروهای مسلح زرند

همایش خانوادگی پیشکسوتان نیروهای مسلح شهرستان زرند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، همایش خانوادگی پیشکسوتان نیروهای مسلح شهرستان زرند با حضور حجت الاسلام دکتر عربپور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان، مهندس ستوبر مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان کرمان و جمعی از مسئولین شهرستان در تالار الماس این شهر برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام دکتر عربپور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به روایتی از حضرت علی (علیه السلام ) گفت : در همه حال با کوله باری از عمل صالح حرکت  و عمر خود را بیهوده صرف مادیات نکنیم و دل خود را به این دنیا خوش نکنیم چرا که در آخرت از ما حسابرسی می شود و اگر ما وظایفی که به عهده داریم مثل شغل ، همسرداری، فرزند داری درست انجام دهیم به سعادت می رسیم و بدانیم که خداوند از همه چیز ما خبر دارد .آنچه که خداوند از ما می خواهد انجام و راهی را برویم که صراط الهی و ملکوت در آن باشد و غیر این باشد ضرر کردیم و مواظب چهار چیز باشیم آن را انجام ندهیم ،غصه دنیا، حسرت دنیا، حرص دنیا را نخوریم و حق الناس به گردن ما نباشد.

وی با تاکید بر وحدت همه نیروهای مسلح گفت :هوای یکدیگر را داشته باشیم با هم رفت و آمد داشته باشیم و خصوصا وقتی که با هم هستیم، همانطور که در دفاع مقدس، ارتش و سپاه بر سر یک سفره و در کنار یکدیگر بودیم امروز باید همین گونه باشیم و هیچ جریان فکری نباید بین ما جدایی بیاندازد. دشمن تمام تلاش خود را به کار می گیرد با چپ و راست و امثال آن وحدت را از ما بگیرد، وحدتی که امام و شهداء و انقلاب اسلامی و ولایت به ما دادند از دست ندهیم رفاقت و دوستی باهم داشته باشیم و بدانیم پیروزی همه ما در وحدت است .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ادامه یادآور شد: دشمنی استکبار هیچگاه بر علیه ملت ایران تمامی ندارد و اولین دشمن ما شیطان و هوای نفس ماست و باید مراقب باشیم تا مغلوب دشمن نشویم. و دشمن بیرونی آمریکا و رژیم صهیونیستی و اروپا است. هیچ کدام دلشان به حال ایران و ایرانی نمی سوزد و اگر کسی بگوید که آنها اصلاح طلب و یا کارگزاران را می خواهند بدانید دشمن برای هیچ کدام ما دلسوزی، نمی کند ولی برای خائنین به انقلاب، نظام و رهبری اسلام دلسوزی می کنند .

دکتر عربپور در پایان سخنان خود انتخابات مجلس شورای اسلامی را مهم و حساس خواند و تاکید کرد: اما دشمن رصد می کند که چه کسی و چه گروهی اهداف او را دنبال می کند، خصوصا مقاطع حساس این نظام و انقلاب مثل انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که از موقعیت های مهم انقلاب اسلامی در چهله دوم انقلاب است ،گرچه دشمن در آبان ماه زود وارد میدان شد ولی بدانیم که خرمشهر ها در پیش است. و آنچه که دشمن در این شرایط روی آن دست گذاشته ،این است که مردم از وضعیت اقتصادی خسته شده اند و از طریق فضای مجازی و رسانه های مختلف  مشکلات اقتصادی مردم را بهانه و تلاش می کند که در این مقطع از چهل سالگی از انقلاب و ورود به گام دوم مشارکت مردم را کم کند و همه ما اعم از سپاه و بسیج ،انتظامی و ارتش و روحانیت وظیفه داریم که با حضور پرشور خود توطئه دشمن را خنثی نمائیم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :