در انتخابات کسی را انتخاب کنید که به دنبال خدمت صادقانه باشد نه میز ریاست

خطیب نماز جمعه زرند: در انتخابات پیشخطبه نماز جمعه زرند رو کسی را باید انتخاب کنید که شیفته «میز ریاست» نباشد بلکه افتخارش « خدمت صادقانه به مردم» باشد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز حجت الاسلام ابراهیمی خطیب نماز جمعه شهرستان زرند در نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته حضور و مشارکت همه جانبه ی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دلیل اصلی تداوم و بقای نظام جمهوری اسلامی دانست. 

ابراهیمی ادامه داد: در هر حکومت الهی حضور و حمایت مردم در اجرای احکام و قوانین اسلامی نقش بسزایی دارد، اگر امروز ولایت فقیه احکام دین را در جامعه اجراء می‌کند به پشتیبانی مردم ولایت مدار و بصیر است که اگر مردم در صحنه حضور نباشند امام معصوم (ع) هم خانه نشین می شود و زمام حکومت اسلامی به دست نااهلان می افتد و فقط نامی از اسلام ناب محمدی می ماند.

امام جمعه زرند با اشاره به انتخابات حساس و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات یعنی محل مسابقه برای کار خالصانه وصادقانه و گره گشایی از کار مردم است لذا نامزدهای انتخاباتی شایستگی و خدمات خود را در جهت گره گشایی و خدمات رساندن به مردم اعلام کنند و از تخریب طرف مقابل و شعارهای بی فایده خودداری کنند و آرامش شهر را با مسائل خطی و جناحی وحزب گرایی بهم نزنند.

ابراهیمی با اشاره به روایات ادامه داد:امام علی (ع) می فرماید :در حکومت الهی مدیر و مسئول شدن برای رسیدن به «نان و آب» نیست بلکه بخاطر «خدمت به مردم» است در حقیقت مردم کسی را باید انتخاب کنند که شیفته میز ریاست نباشد بلکه افتخارش خدمت صادقانه به مردم باشد و همه باید بدانند در مقابل رأی خود به کاندیدهای انتخاباتی مسئول هستند و در خوب و بد عمل کردن نامزد انتخاباتی سهم به سزایی دارند لذا در رأی دادن دقت کنند تا اصلح را انتخاب و راهی مجلس کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بیان داشت: طی ۱۰ سال گذشته تعداد ۶۴۱ نفر کشته و ۱۶ هزار نفر مجروح براثر تصادفات و سوانح رانندگی در شهرستان داشتیم که متاسفانه آمار نگران کننده ای است.

او در ادامه افزود: عمل به قوانین و مقررات از واجبات شرعی است لذا همه ی مردم بخصوص رانندگان و راکبان موتور سیکلت با استفاده کردن از کلاه ایمنی و کمربند ایمنی جان خود و سرنشینان را حفظ کنند و همه ی مسئولین و مدیران با دقت تمام مناطق حادثه خیز در شهرستان را شناسایی و رفع کنند تا شاهد کشته یا مجروح و داغدار شدن خانواده ها نباشیم.

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :