آغاز عملیات آسفالت بیش از ۱۳۴هزار متر مربع از معابر شهر زرند

شهردار زرند از آغاز عملیات آسفالت بیش از ۱۳۴هزار متر مربع از معابر شهر زرند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، شهردار زرند از گام سوم آسفالت معابر شهر زرند خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و عقد قرارداد با پیمانکاران ذی صلاح و تکیه بر توانمندی شهرداری، عملیات زیرسازی و اجرای آسفالت برخی معابر شهر زرند به زودی آغاز خواهد شد .

شهردار زرند خاطر نشان کرد: در فاز سوم آسفالت تمامی معابر در اولویت ،خاک برداری ،شن ریزی و زیر سازی شده اند و مصمم هستیم تا پروژه های عمرانی تعریف شده در سال جاری را بر اساس برنامه زمان بندی شده به پیش ببریم.

مهندس مهدلو یکی از مهمترین رویکردهای مجموعه مدیریت شهری را توسعه زیرساختی توام با انجام خدمات عمومی برای تمام شهر عنوان کرد و گفت:تمامی فعالیتهای آماده سازی معابر شهر با استفاده از ماشین الات شهرداری به انجام رسیده است.

شهردار زرند در ادامه از آغاز عملیات آسفالت بیش از ۱۳۴هزار متر مربع از معابر شهر زرند خبر داد و تصریح کرد: با مشخص شدن پیمانکار انجام این طرح ،بیش از ۱۰میلیارد تومان آسفالت تا پایان سال در معابر خاکی شهر زرند پخش خواهد شد .

مهندس مهدلو با اعلام اینکه در حال حاضر نیز اکیپ های شهرداری زرند در چند نقطه از محلات کمتر توسعه یافته شهر در حال انجام عملیات زیرسازی هستند،تصریح کرد: شهر زرند نیازمند ساماندهی اساسی در این زمینه است چرا که متاسفانه در سالیان گذشته به این موضوع توجه چندانی نشد.

شهردار زرند در ادامه به وضعیت نابسامان مالی در شهرداری ها اشاره کرد واظهار داشت: تمام سعی مجموعه شهرداری تلاش در راستای جذب درآمدهای شهرداری بوده و هیچ گاه نگذاشته ایم کاهش منابع مالی بر کیفیت و کمیت خدمات شهرداری زرند تاثیر بگذارد .

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: شهروندان نیز با پرداخت به موقع عوارض شهرداری را در انجام فعالیتهای عمرانی یاری نمایند.

انتهای پیام/

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :