رزمایش گردانهای بیت المقدس در زرند برگزار شد

رزمایش گردانهای بیت المقدس رزمایش گردانهای بیت المقدس ۲۳ و ۲۴ آبان ماه با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، امام جمعه، فرماندار، شورای اداری و بسیجیان شهرستان زرند در منطقه عمومی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز سرهنگ کردی فرمانده ناحیه سپاه زرند ضمن تبریک و گرامیداشت میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) در تشریح رزمایش بیت المقدس بیان کرد: رزمایش گردان های بیت المقدس در قالب ۶ گردان بیت المقدس در دو مرحله انجام خواهد شد که ۲۳ و ۲۴ آبان ماه مرحله اول و مرحله دوم با سه گردان انجام خواهد شد .

سرهنگ کردی در ادامه افزود: هدف از رزمایش اول آمادگی دفاعی و رزمایش دوم امنیتی است‌.

وی یادآور شد: بسیج از همان ابتدای تاسیس تاکنون که بیش از ۴۰ سال از زمان تاسیس آن میگذرد در هر زمان و مکانی از زمان جنگ تا سیل و زلزله و … به عنوان اولین نهاد در خدمت مردم بوده و خواهد بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند در پایان خاطر نشان کرد: بسیج و تفکر بسیجی جهانی شده است و دشمنان امروزه به هر طریقی میخواهند امنیت کشور را به هم بزنند لذا وظیفه ما پاسداری از این نظام است و باید حواسمان به ترفند دشمن باشد تا آرد در آسیاب دشمن نریزیم.

امام جمعه در بخشی از این رزمایش گفت: به فرموده امام علی (ع) شیعیان در روز شادی ما شاد و در روز حزن ما غمگینند و اموال خود را در راه خدا خرج می کنند اینان از ما هستند و به سوی ما برمیگردند.

وی در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) فرمود: بسیج باعث شده است که جمهوری اسلامی شکست ناپذیر شود. این نهالی است که حضرت امام غرس کرده اند و امروز تبدیل به درخت تنومندی برای جهان اسلام شده است.

حجت الاسلام ابراهیمی تاکید کرد: بسیجیان عزیز قدر خود را بدانید و شکر گذار این نعمت باشید چراکه در دفتری ثبت نام کرده اید که اولین انسان ها پاک تا آخرین آن ، این را تایید کرده اند.

فرماندار زرند نیز در حاشیه این مراسم گفت: امروزه بسیج جهانی شده است و آثار تفکر آن را در فلسطین، سوریه و … می بینیم.

وی در پایان سخنانش افزود: با تصمیم گیری سه قوه شاهد افزایش قیمت بنزین هستیم امیدواریم مردم باز هم صبور باشند و مقاومت کنند تا در جنگ اقتصادی پیروز شویم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :