زنگ مطالعه مفید روحانیون شهرستان زرند به صدا در آمد

حجت الاسلام آقاملایی رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند از آغاز زنگ مطالعه مفید روحانیون شهرستان زرند پنجشنبه هر هفته در محل کتابخانه عمومی علامه مجلسی واقع در پارک شهید خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز حجت الاسلام آقاملایی رئیس اداره تبلیغات اسلامی در این خصوص بیان داشت: با توجه به اهمیت کتاب و کاهش سطح مطالعه جامعه طرح زنگ مطالعه روحانیون شهرستان آغاز شد.

آقاملایی بیان داشت: متأسفانه در جامعه امروز وجود فضاهای مجازی موجب کاهش سرانه مطالعه در شهرستان شده که لازم است برای افزایش سطح مطالعه برنامه‌ ریزی‌های مفیدی صورت بگیرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند تصریح کرد: روحانیون باید در راستای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه گام بردارند و ترویج این فرهنگ در جامعه از جمله وظایف روحانیون است.

وی در ادامه افزود: در جامعه اسلامی ، بزرگان دینی و علمی چون مقام معظم رهبری اهتمام ویژه ای به امر مطالعه و کتابخوانی دارند، لذا مساله کتاب و جایگاه آن باید در زندگی مردم ما سهم خوبی داشته باشد.

حجت الاسلام آقاملایی دربیان ضرورت و اهمیت مطالعه گفت: ارتقاء سطح مهارت‌های زندگی به ‌واسطه خواندن کتاب، افزایش گستره‌ی دید و عمق بخشی به مسائل زندگی و در نتیجه ایجاد جامعه ای با سطح رفتاری و فرهنگی متعادل از جمله موارد اهمیت به کتاب و مطالعه می باشد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :