آغوش باز شهرستان زرند در جذب سرمایه گذاران

فرماندار زرند با بیان اینکه در حال حاضر شاهد پیشرفت سریع و توسعه روز افزون و همه جانبه صنایع و معادن در شهرستان هستیم، گفت: فرصت های طلایی فراوانی در زرند وجود دارد که نباید به راحتی از کنار آنان گذشت.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، علی صادق زاده در دیدار با دو تن از سرمایه گذاران صنعت تکمیلی و جنبی فولاد سازی در محل فرمانداری افزود: معتقدیم با حجم سرمایه گذاری های بالای صنعت و معدن در شهرستان، هم اکنون زرند بعنوان شاهراه ارتباطی صنایع و معادن منطقه شناخته میشود.

وی ادامه داد: تنوع سرمایه گذاری در زرند نسبت به دیگر شهرستانهای استان و حتی کشور در حوزه های مختلفی همچون گردشگری، صنایع دستی، کشاورزی و از همه مهمتر صنعت فولاد سازی، بسیار بالاست و هم اکنون نگرانی در خصوص چگونگی جانمایی و فراوری دیگر کارخانجات و صنایع تکمیلی و جنبی فولادسازی در آینده نزدیک با بهره برداری از کارخانه ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تنی فولاد زرند ایرانیان تا پایان سالجاری، وجود دارد.

صادق زاده زرند را از معدود شهرستانهایی در سطح کشور و یا حتی جهان دانست که چرخه کامل تولید شمش فولادی، از مواد اولیه آن مجموعه معادن غنی ذغالسنگ تا کک سازی، کنستانتره و گندله سازی در زرند وجود دارد که این موضوع برای سرمایه گذاران قدرتمند بخش خصوصی بسیار حائز اهمیت و ترغیب کننده است.

فرماندار زرند تصریح کرد: اتصال مخصوص ریلی صنایع و معادن شهرستان در آینده ای نزدیک به شبکه سراسری ریلی کشور جهت تسریع در روند جا به جایی و بالا بردن کیفیت حمل و نقل مواد اولیه و محصولات شرکت فولاد زرند ایرانیان، یکی از امکانات فراهم شده در کنار و موازی توسعه فراوری شمش فولادی است.

صادق زاده امکانات کامل و زیرساخت های فراهم شده در شهرک صنعتی شماره ۲ (منطقه بهشت وحدت) زرند به دلیل نزدیک بودن به کارخانه در حال احداث فولاد زرند ایرانیان را از بهترین گزینه های جانمایی و ساخت کارخانجات و صنایع جنبی فولاد عنوان کرد.

وی در پایان با بیان اینکه مردم شهرستان زرند مردمی فوق العاده مهمان نواز، خونگرم و نجیب میباشند و با روی باز از سرمایه گذاران استقبال خواهند کرد، افزود: با تمام توان پای کار هستیم و جهت تامین کامل امنیت سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری بدون دغدغه، ضامن هستیم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :