زرند نیوز / حجت الاسلام علی ابراهیمی امام جمعه زرند در پیامی. با تشکر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس، شرکت مردم در راهپیمایی روز قدس را نشانه تبعیت از   آرمان های امام راحل (ره) و پیروی از مقام معظم رهبری دانست.
 مردم ولایتمدار زرند با دیدن آلام و دردهای مردم مظلوم فلسطین و یمن در روز قدس با زبان روزه .دوشادوش یکدیگر فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند و به جهانیان اعلام کردند که مبارزه با ظلم و تجاوز هدف و آرمان مشترک هر ایرانی است.
در این یپام آمده است: حضور پرشورو حماسی مردم انقلابی و همیشه در صحنه زرند در راهپیمایی روز جهانی قدس با خلق حماسه ای جاودان انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند و هم ندا با مردم بی گناه فلسطین اشغالی فریاد آزادی خواهی اسلام را به گوش جهانیان رساندندو نشان داد که سرزمین قدس شریف نه در محدوده کوچک جغرافیایی آن بلکه به وسعت قلب های مسلمانان جهان جای دارد.
حجت الاسلام  ابراهیمی در این پیام از رسانه های جمعی، سایت ها و خبرگزاری ها بویژه صدا و سیما که در روزها و هفته های اخیر در جهت افزایش آگاهی مردم از عمق جنایات صهیونیست ها نقشی اساسی داشتند،قدردانی نمود.
وی یادآور شد: روز قدس از یادگارهای ارزشمند رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی است که مردم ایران هر سال در اخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به ندای بنیانگذار جمهوری اسلامی لبیک گفته و با آرمان های مردم مظلوم فلسطین تجدید پیمان می کنند.
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :