DSC00026زرند نیوز / مردم مومن انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان زرند همزمان با مردم سراسر میهن اسلامیمان با شرگت گسترده در راهپیمائی روز جهانی قدس  به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و مراتب نفرت وانزجار خویش را از غاصبان و متجاوزان قدس شریف اعلام کردند و بار دیگروفاداری خویش را به بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کردند.
مردم شهیدپرور و روزه دار شهرستان زرند امروز جمعه در دسته های بزرگی در حالی که دست کودکان خود را گرفته بودند به سوی محل های تجمع راهپیمایی حرکت و با تشکیل اجتماعات عظیمی در محکومیت از رژیم صهیونیستی و اشغالگران جنایتکار جهانی شعار دادند.
موج عظیم راهپیمایان همگام و هم صدا با سایر مسامانان جهان در حالی که پیش ا پیش انان حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه ، اقای خنجری فر ماندار  ،جمعی از مسئولان ، روحانیان، خانواده های معظم شهداء و ایثارگران در   حرکت بودند،  ، بار دیگر . بانگ الله اکبر ، مرگ بر آمریگا ، مرگ بر اسرائیل  را فریاد زدند و به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک و با آرمانهای امام خمینی (ره) تجدید میثاق نمودند.
 در راهپیمائی روز جهانی قدس در زرند اقشار مخنلف مردم از پیر وجوان زن ومرد کسبه و بازاری ، کارگر و کشاورز،دانشجویان، دانش آموزان نیروهای نظامی و انتظامی، کارمندان دولت ،دوشادوش مسئولان شهرستان شرکت داشتند.
DSC00054
جنایت هایی که اسراییل وآمریکا در سراسر دنیا برای مسلمانان روا داشته اند موجب شده بود دمای بالای هوا مردم را خانه نشین نکند و با زبان روزه به محل خیابان فلسطین ،محل شروع راهپیمایی بیایند و انزجاز خود را از جهان استکبار وحمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و دیگر مسلمانان جهان اعلام کنند  .
در این میان حضور گروه‌های مختلف مردمی همچون دانش آموزان،  دانشجویان ، کارگران و روحانیون از دیگر نکات جالب مراسم راهپیمایی امروز بود.
این راهپیمائی راس ساعت ۱۱ از مقابل مسجد النبی  شروع و   با عبور از خیابان های فلسطین، امام خمینی (ره)، شهدای محراب و پس از به آتش کشیدن پرچم رژیم صهیونیستی و امریکا در محل اقامه نماز عبادی  و سیاسی جمعه مسجد جامع حضور یافتند. در پایان قطعنامه راهپیمایی در محکومیت رژیم صهونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین توسط یکی از شرکت کنندگان قرائت شد .
مراسم با شکوه راهپیمائی روز جهانی قدس در شهر خانوک، ریحانشهر، یزدان شهر و دهستان  دشتخاک  با حضور پرشور مردم این مناطق و با شکوه ویژه‌ای برگزار شد.
حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته . ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی، روز جهانی قدس را میراث ماندگار امام خمینی (ره) دانست و گفت این روز یکی از تاثیرگذارترین جلوه‌های حق طلبی برای احقاق حقوق پایمال شده ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین است.
خطیب نماز جمعه زرند در ادامه .به تحلیل مسائل خاورمیانه و جنایات رژیم غاصب اسرائیل پرداخت. وافزود امروز روز جهانی قدس ،به عرصه جوشان خشم و اراده ملت ها و افکار عمومی جهان، علیه جنایت ددمنشانه رژیم صهیونیستی   تبدیل گردیده است و روند جهانی شدن آن بر مبنای اصول ارزشمند بیداری امت اسلامی و بصیرت جهانی علیه استکبار و صهونیسم بین المللی روز به روز در حال گسترش و پیشرفت است .
امام جمعه
nemaz (1)
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :