بهره گیری از جوانان متعهد و سخت کوش راه حل مشکلات امروز کشور

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند تنها راه حل مشکلات امروز کشورمان توکل بر خدا، تکیه بر قدرت مردم و بهره گیری از جوانان متعهد و به کارگیری سخنان رهبر معظم انقلاب در تمامی امور می باشد.

حجت الاسلام علیدادی در زرندبه گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، به مناسبت هفته دفاع مقدس و حضور حجت الاسلام علیدادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان در زرند نخبگان، فرهیختگان و آحاد مختلف مردم در تالار فرهنگیان با هم دیدار کردند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: هفته دفاع مقدس یادآور حماسه تاریخی ملت ایران در برابر ابرقدرت های شرق و غرب است که در یک جنگ نابرابر دشمنان را به زانو در آورد .

حجت الاسلام علیدادی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با دستان خالی و تنها با تکیه بر قدرت خداوند توانست در برابر ابر قدرت های تا دندان مسلح ایستادگی کنند.

وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه آمریکا گفت: آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند تنها راه حل مشکلات امروز کشورمان توکل بر خدا، تکیه بر قدرت مردم و بهره گیری از جوانان متعهد و به کارگیری سخنان رهبر معظم انقلاب در تمامی امور می باشد.

امام جمعه کرمان در ادامه تصریح کرد: مسئولین و دولتمردان ما همه هم‌ و غم خود را برای حل مشکلات اقتصادی مردم بکار گیرند.

او در ادامه اظهار داشت: به برکت خون شهدا و توکل بر خدا و ایستادگی مردم و مسئولین ان شاءالله از بحران ها و تحریم ها عبور خواهیم کرد.

امام جمعه کرمان مردم شهرستان زرند را مردمی ولایتمدار و انقلابی دانست که در دوران دفاع مقدس رزمندگان این خطه حماسه های عظیمی را آفریند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :