کوهنوردی خانوادگی بسیجیان و مردم ورزش دوست زرند

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، جمعی از بسیجیان و قشرهای مختلف مردم ورزش دوست شهرستان زرند در قالب هیئت کوهنوردی شهرستان زرند با حضور در روستای خوش آب و هوای گزوئیه اقدام به کوه پیمایی خانوادگی در کوههای اطراف این روستا را نمودند.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، در این همایش یاد و خاطره هشت سال ایثارگری و مقاومت ملت غیور و شهیدپرور ایران اسلامی بویژه ایثارگران و شهدای شهرستان زرند در سالهای دفاع مقدس گرامی داشته شد.

این مراسم ساعت پنج صبح امروز آغاز و با صعود به کوه های اطراف روستای گزوئیه این شهرستان ادامه یافت .

در ادامه شرکت کنندگان با حضور در مسجد این روستا در فضایی معنوی به قرائت زیارت عاشورا پرداختند و برای عزت و سربلندی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی و طول عمر رهبر معظم انقلاب و نابودی دشمنان دست به دعا برداشتند .

علی صادق زاده فرماندار زرند در حاشیه این مراسم اظهار داشت: این کوهپیمایی با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، عمل به منویات مقام معظم رهبری در بالا بردن توان جسمی، تقویت روحیه نشاط افراد برگزار شد

او با گرامیداشت یاد و خاطرات شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی گسترش فرهنگ ورزش در جامعه را باعث نشاط و پویایی جامعه دانست و از دست اندرکاران برگزاری این همایش، تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

خبرنگار: علی نجف پور

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :