فرماندار زرند  مردم همیشه در صحنه شهرستان زرند را برای شرکت باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس که نماد وحدت و اراده امت اسلامی است دعوت کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
روز جهانی قدس از جمله یادگاران بنیانگذار راحل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران؛ حضرت امام خمینی(ره) و یادآور تکلیف اسلامی و انسانی به همه مسلمانان آزاده در سراسر جهان است تا با شرکت در این روز مهم انزجار خود را از رژیم منحوس صهیونیستی و حامیان جنایتکارش اعلام کنند.
و اکنون که  سه دهه است که مردم و مستضعفان جهان با فریاد«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» نفرت خود را بر سراستکبار جهانی و صهونیسم غاصب سر می دهند .
هر چند سالهاست از این فرمان تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی می گذرد شاهدیم که حاکمان مزدوری که بر اریکه‏های زر و زور خویش تکیه زده بودند یک به یک در حال نابودی هستند و با عاقبت شوم خود دست و پنجه نرم می‏کنند
اما در این میان سربلندی و پیروزی نصیب مردمان مقاوم فلسطین، ملت غیور ایران و آحاد مسلمانان جهان اسلام شده است که در برابر اشغالگران تنها راه آزادی را وحدت و همدلی میدانندو با پایداری ، صبر و مقاومت این رژیم را یک گام دیگر به نابودی نزدیک کرده اند.
ملت همیشه در صحنه ایران همواره با لبیک گفتن به معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) در روز جهانی قدس به مقابله با رژیم اشغالگر قدس برمیخیزند و به کشورهای حامی رژیم غاصب تا دندان مسلح ثابت خواهند کرد که فلسطین به فرموده امام راحل(ره)  قدس همچنان مساله اصلی جهان اسلام است.
اینجانب با گرامیداشت این مناسبت بزرگ اسلامی و جهانی ، مردم همیشه در صحنه شهرستان زرند را به حضور پرشور و دشمن شکن  در راهپیمایی روز قدس دعوت نموده، باشد که این حماسه بزرگ، نابودی هر چه زودتر رژیم منحوس صیهونیستی ، این غده چرکین و سرطانی را در پی داشته باشد.” ان شاء الله ”
«و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون».

حبیب الله خنجری – فرماندار شهرستان زرند

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :