نایب قهرمانی تیم استان کرمان با درخشش زرندی ها

تیم استان کرمان به سرپرستی ایمان توحیدی و مربیگری یاسر صادقی توانست با کسب ۱۰ مدال طلا ۶ مدال نقره و ۸ مدال برنز در مجموعه تیمی مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب نماید.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، به گفته بهجتی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زرند هفدهمین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته سبک u.f.kk ایران در تاریخ های ۳۱ مرداد و یکم شهریور در استان گیلان شهرستان آستارا با حضور ۲۱۵ فایتر برتر از استانهای کشور در ساحل زیبای سفیر امید و برای اولین بار به صورت ساحلی برگزار گردید.

مسابقات کیوکوشین کارته کشوری

وی افزود: تیم منتخب استان کرمان با سی و پنج رزمی کار در این دوره از مسابقات شرکت نمود و تعداد سه داور ملی از استان کرمان در امر قضاوت این دوره از مسابقات حضور داشتند.

رئیس ارداه ورزش و جوانان شهرستان زرند اظهار داشت: تیم استان کرمان به سرپرستی صادق اسلامی و مربیگری یاسر صادقی توانست با کسب ۱۰ مدال طلا ۶، مدال نقره و ۸ مدال برنز در مجموعه تیمی پس از استان گیلان به مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

مسابقات کیوکوشین کاراته کشور

بهجتی در پایان تاکید کرد: شهرستان زرند با تعداد پنج بازیکن در تیم منتخب استان کرمان به این دوره از مسابقات اعزام شد و توانست یک مدال طلا، یک نقره و دو مدال برنز را به کاروان منتخب استان کرمان تقدیم نماید، تیم شهرستان زرند در دو بخش داوری و کمیته که آقایان ایمان توحیدی ،حسین متصدی و محسن زارعی در بخش داوری و آقایان علی اصغر رحمانی (کسب مقام دوم کشوری) و شایان عسکر پور (کسب مقام سوم کشوری) در بخش کمیته در این مسابقات شرکت کردند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :