زرند نیوز از زبان مردم – همشهری عزیز س.س/

در سال ۱۳۸۶ با رویای خانه دار شدن با مبلغ ناچیز در تعاونی مسکن مهر ****  ثبت نام کردیم ، قرار شده بود با یک میلیون تومان آورده و پانزده میلیون تومان وام صاحب سقفی شویم.اما مدام پول خواستند و از پیشرفت کار خبری نبود . پیکان قراضه ای داشتیم فروختیم و پولش را به تعاونی ****  دادیم موتور سیکلتی خریدیم اما یک سال بعد آن را نیز فروختیم این روند ادامه داشت تا طلاها و سکه های عروسی و…… همه را فروختیم و چشم باز کردیم ۲۸ میلیون تومان پول بی زبان داده بودیم و هنوز از سقف خبری نبود…..
بلاخره چند ماه پیش گفتند یک چک سفید امضا به تعاونی بدهید تا باز هم اگر پول خواستیم بیاورید و بدهید ،از روی اجبار چک سفیدی دادیم و خانه ای (با هزار عیب فنی و نقص و… تحویل گرفتیم و کلی هزینه کردیم تا قابل سکونت شد)
اما
حالا میگویند ما باید یک نرم افزار اجرا کنیم تا مشخص شود هر کدامتان چقدر دیگر باید دیرکرد بپردازید!!!! این دیگر چه صیغه ایست.آقایان!!! لطفا یک مورد دیگر در کشور پیداکنید که چنین کاری کرده باشند!!! اگر قرار است کسی جریمه دیرکرد بپردازد آن ما نیستیم!!!و کسانی هستند که با بی مدیریتی موجبات این سواستفاده از قشر فقیر و کم درآمد و کارگران زحمتکش شده اند.
آخر این یک ماه یا دوما تاخیر پرداخت ما تاثیرگذار تر بوده یا بی مدیریتی حضرات؟؟؟
ما اگر چیزی برای فروختن داشتیم که می فروختیم و بازهم میدادیم!
مسئولین محترم لطفا رسیدگی کنید و چک های بی زبان ما را از این تعاونی بگیرید و این قصه را یکجا تمام کنید

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :