زرند نیوز / روز ۱۴تیر مصادف است با روز شهرداری ها،مجموعه ای که با بوم رنگ مدیریت خود می توانند محیط شهرها را جذاب تر و مبلمان آن را آراسته تر برای یک زندگی مدرنتر برای شهرنشینان نمایند.
در افق نگاه مان به مدیران این ارگان غیر دولتی نمی شود نام “حاج علی شفیعی”را برجسته تر از دیگران نشان نکرد؛ مردی که با مدیریت خود توانست سیبلی شود برای افق نگاه دیگر مدیران شهرداری،برای بهتر عمل کردن و اکتیو بودن در تمام طول مدیریت خود بر بلدیه زرند .مردی که درتمام طول اعصار این سرزمین جاودانه خواهد بود.
اما زمان می گذرد چهرهای جدیدی پا به عرصه مدیریت شهرها می گذارند افراد ی که نمی توان توان مدیریتشان را در تعداد بهار زندگیشان ضرب کرد؛ بلکه خود یک عدد “پی”هستند عددی که به تنهایی خیلی برجسته تر از توان ضربی عمرشان است.مردانی که اگر چه در چشم انداز ابتدایی “عقل محاسبه گر”نمی توان روی زور وبازوی حجم دادهای فکریشان حساب ویژه باز کرد، شاهدانی که سرشان در اعداد وکتاب بوی پختگی می دهد ،وقتی در بیرون گود “لنگ کردن مشکلات” توسط این مردان را نظاره می کنند قبل از هر اندیشه  تولد یک سوپرمنی را به نظاره می نشینند.
“یاسر محسنی” شهردار ۱۱ماهه ی “کوهبنان” از مردانی با صفات مذکور است.
محسنی باتوجه به درآمدومنابع مالی کم و محدود شهرداری کوهبنان،معادل ۲ برابر بودجه ی سالانه  شهرداری در کوهبنان کار عمرانی به منصه ظهور رسانده است .این فعالیت ها را در تراوشات قلم روزنامه نگاران کوهبنان که در روزنامه ها و سایت ها انعکاس می یابد می توان به خوبی مشاهده کرد.

نمونه از مهمترین کارهای شهردار کوهبنان که سند ادعای نگارنده این سطور است به شرح ذیل می باشد:
۱)اصلاح هندسی میدان امام و اصلاح هندسی نقاط خطرساز شهر
۲)احداث کمربندی نهم دی
۳)احداث پارک اختصاصی بانوان با اعتباری قریب به سه میلیارد ریال
۴)تجهیز پارک حضرت خضر و پارک آزادی به مدرنترین وسایل تفریحی ورزشی
۵)احداث پارک سالمند
۶)احداث بوستان نونهال
۷)احداث غسالخانه
۸) افزایش شتاب احداث بلوار صدوقی
۹) ۳۵۰۰۰مترآسفالت در سطح شهر
۱۰)طرح بزرگ نوید بهار واقدامات ویژه جهت استقبال از میهمانان نوروزی
۱۱)برگزاری چندین کنسرت موسیقی
۱۲)برگزاری فراخوان بزرگ ساخت و طراحی میدان شهدا
۱۳)راه اندازی انجمن مدیران روابط عمومی شهرکوهبنان

“حاج علی شفیعی و یاسر محسنی” شاید در نگاه ژورنالیستی، نشان انگشت دست مجسمه مارکوپولوی اول شهر “کوه بانان” است که جایی در دور دست را نشان عابران خیره به آن می دهد. شاید…

20150705111442 20150705111442(1)

ارسال شده توسط : حسن ضیاءالدینی

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :