زرند نیوز / دکتر امیری نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در سمینار آموزشی با موضوع «خانواده سالم » در تالار خان سالار  طی سخنان کوتاهی ضمن تبریک سالروز ولادت باسعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)وتقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این همایش خواستار استمرار اینگونه مجالس جهت تقویت نهاد خانواده شدنماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دو موضوع بوی نامطبوع کارخانجات کک‌سازی و آلودگیهای مربوطه و نیز ورود کارگران چینی به زرند که نگرانی هایی برای مردم ززند در برداشته افزود :

قطعاًکارگران چینی باید از مرز هوایی وارد کشور شوند و ویزای کار بگیرند و وزارت خارجه و اداره اتباع استانداری دراین خصوص مطلع هستندوبنده هم موضوع را از طریق معاونت کنسولی وزارت خارجه پیگیرهستم وشکی نیست حضور کارگران چینی در زرند موقتی خواهد بود وآنها پس از نصب تجهیزات و دستگاهای مربوطه کشور را ترک خواهند کرد.

دکترامیری تصریح کرد: استشمام بوی نامطبوع کارخانجات کک سازی همواره شامه مردم زرند را آزار داده است . واین موضوع نیز نگرانی هایی را دربین مردم منطقه بوجود آورده. اما مردم شریف زرند بدانند در دولت تدبیر و امید به حوزه بهداشت و سلامت توجه ویژه ای شده است،و ارتقاء وضعیت سلامت و بهداشت مردم همواره مورد الویت و توجه خاص خواهد بود وبنده بمنظور شفاف سازی و اطمینان از عدم آلودگی زیست محیطی طی نامه ای به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور خواستار نصب تعدادی دستگاه سنجش آلودگی برای کنترل میزان آلودگی هوا درشهرستان زرند شده ام که این کار در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت .

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد بهتر است این موارد با توجه به شرایط فعلی منطقه و معضل بیکاری جوانان جویای کاربا در نظر گرفتن همه جوانب بصورت کارشناسی شده مورد بررسی قرارگیرد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم به تعدادی از شرکت کنندگان در سمینار به قید قرعه هدایایی برسم یادبود تقدیم گردید .

روابط عمومی دفتر نماینده  زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :