جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرند صبح امروز با حضور امام جمعه ،فرماندار،نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان و دیگر اعضا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد .
زرند نیوز / در ابتدا احمد رشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشا د اسلامی گزارشی از اقدامات و مصوبات شورا ارائه کرد و در ادامه رئیش اداره اموزش و پرورش ورئیس اداره تبلیغات اسلامی گزارشی از عملکرد فرهنگی حوزه کاری خود را بیان کردند .
حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند با گرامیداشت ماه مبارک رمضان برفراهم نمودن زمینه برگزاری مراسم اعتکاف رمضانیه در این شهرستان تاکید کرد.
وی مهمترین وظیفه شورای فرهنگ عمومی را تقویت فرهنگ دینی وانقلابی دانست . و ی خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی را عبادت دانست و گفت مسئولین باید خود را خادم مردم بدانند وی تکریم ارباب رجوع را بسیار با اهمیت دانست و گفت بعضی ادارات متاسفانه یک کار نیم ساعته را دو روز یا بیشتر انجام می دهند که این نارضایتی مردم را در پی دارد و شایسته نظام جمهوری اسلامی ما نیست .و کارکنان باید در ازا دریافت حقوق به مردم خدمت کنند .

امام جمعه زرند با اشاره به بحران کم ابی در منطقه خواستار رعایت صرفه جوئی در مصرف اب و برق شد
وی با اشاره به اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است گفت همانطوری که علمای در گذشته هم علاوه بر استفاده از پارچه های ایرانی حتی از دکمه های خارجی هم استفاده نمی کردند .این موضوع باید در همه زمینه ها مورد توجه احاد مختلف مرد م قرار گیرد و از تولیدات داخل استفاده نمایند
امیری نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان هم ضمن قدر دانی از فعالیتهای ارشاد اسلامی گفت بحث اصلاح الگوی مصرف که مورد تاکید مقام معظم رهبری بود اگه در سنوات گذشته به درستی محقق شده بود ، بسیاری از مشکلات جامعه ما کمتر بود .
وی با اشاره به اقتصاد مقاومتی کفت همه باید در این راستا کمک کنیم مثلا اگه هر ایرانی یک جفت کفش ایرانی مصرف نماند سالانه ۷۵ میلیون کفش تولید میشود که کمک مهمی به اشتغال و تولید میشود
نماینده مردم شهرستان زرند با اشاره به الایندگی کارخانه قطران گفت در این راستا با محیط زیست و مسئولین کارخانه مکاتباتی داشتم و در صدد رفع مشکل هستیم.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :