اولین جلسه ستاد برگزاری روز قدس شهرستان زرند برگزار گردیداولین جلسه مراسم روز جهانی قدس با حضور امام جمعه ،فرماندار،فرمانده سپاه، ودیگرمسولین وریس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان زرند، نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای فعال در امر برگزاری آئین این روز در محل فرمانداری زرند برگزار شد.
زرند نیوز / حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند ضمن تاکید بر ضرورت حضوراحاد مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: با توجه به اقدامات اخیر دشمنان در منطقه علی الخصوص قضایای کشورهای دوست و همسایه سوریه، عراق و کشتار مردم بیگناه یمن توسط تکفیری ها و داعش، از عموم  مردم شریف این شهرستان خواستار حضور پر رنگ در راهپیمایی روز جهانی قدس شد.
وی نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس رایک اقدام تاریخی از سوی حضرت امام خمینی قدس سره دانست  و افزود. امسال با توجه به  به اهمیت شرایط و تحولات جاری در سطح منطقه و تلاش دشمنان اسلام و مسلمین برای انحراف افکار عمومی از مسئله فلسطین، به عنوان مسئله اصلی جهان اسلام تدابیر ویژه ای در سراسر کشور برای برپایی بزرگداشت این روز بزرگ اندیشیده شده است که در شهرستان زرند  نیز این مسئله با اهمیت ویژه دنبال میشود
حبیب الله خنجری فرماندار زرند هم  با بیان اینکه   همه ساله به‌منظور حمایت از مردم مظلوم فلسطین سیل خروشانی از اتحاد و همدلی در بین مسلمانان به‌وجود می‌آید از دستگاههای اجرایی خواست تمام همکاری خود را در جهت هرچه با شکوهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس  بکار گیرند وی افزود: امسال نیز مردم ولایتمدار شهرستان زرند با شرکت در راهپیمایی روز قدس فتنه‌های شوم رژیم صهیونیستی و حامیان آن‌ها را برملا کرده و بار دیگر به دفاع از اسلام و مظلومان جهان بر می‌خیزند.
سرهنگ عبدالمجید زمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه  زرند   .  با اشاره به اهمیت روز قدس، بیان داشت: پیام بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نور امید به دل مظلومان فلسطینی تاباند و میلیون‌ها انسان آواره و مبارز را برای مقابله عملی با توطئه‌های رژیم اشغالگر قدس و آمریکای جهانخوار مصمم‌تر و استوارتر کرد.
وی در ادامه افزود: پیام امام خمینی (ره) نقطه عطفی در مبارزات ملت مظلوم فلسطین شد و به تاریخچه طولانی این مبارزه اصالت بخشید و موجب شد مردم مسلمان جهان یک‌صدا خواهان سرنگونی رژیم اشغالگر قدس شده و مظلومیت مردم فلسطین را فریاد بزنند.
در این جلسه اعضا درخصوص چگونگی اجراوبرنامه ریزی تصمیمات وتمهیدات لازم درنظرگرفته شد وشرح ووظایف نهادها ودستگاههای اجرایی این شهرستان جهت هرچه باشکوه تربرگزارکردن این روزبسیارمهم که یادگارماندگارحضرت امام رحمه الله علیه دردفاع ازملت مظلوم وستم دیده فلسطین  میباشد تعیین گردید.
گفتنی است روز جهانی قدس امسال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان  در سراسر ایران اسلامی و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.و این مراسم در شهرستان زرند ۱۱ صبح از محل  مسجد النبی واقع در خیابان فلسطین تا مسجد جامع برگزار میشود .
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :