برگزاری دومین جشنواره زردآلو در روستای باب تنگل زرند 

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، در حاشیه نشستی با حضور صادق زاده فرماندار زرند و تعدادی از مدیران و فعالان حوزه گردشگری و صنایع دستی مقدمات برگزاری دومین جشنواره زردآلو در باب تنگل مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست فرمانداری زرند با اشاره به اهمیت جشنواره های زرند در معرفی قابلیت های متعدد شهرستان جذب گردشگران و رونق تولیدات محلی و پویایی اقتصاد جوامع روستایی گفت : رویکرد مدیریت شهرستان حمایت قاطع از برگزاری تقویم جشنواره های زرند است و خوشحالیم که زرند بعنوان شهر جشنواره های ایران در تمام ابعاد حضوری چشمگیر دارد و این موضوع توانسته نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب و جذب کند.

سرپرست فرمانداری زرند افزود: گر چه این جشنواره به صورت مردمی است اما ضرورت همکاری تمام دستگاه های اجرایی شهرستان با متولیان جشنواره های زرند مورد تأکید است و حضور مدیران در جشنواره ها فرصتی است تا از نزدیک با مسائل و مشکلات و ظرفیت های روستاها بیشتر آشنا شوند.

محمد اسلامی دبیر برگزاری جشنواره های زرند هم گفت: تمام هدف جشنواره ها، تزریق این جمله است که زرند می تواند خاستگاه گردشگران تمام حوزه ها اعم از تاریخی، طبیعی، معنوی و ژئوتوریستی باشد. و ما قابلیت تبدیل شدن به قطب نوظهور گردشگری استان را داریم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :