خنجری در زرند به ایستگاه پایانی رسید

آیین تجلیل از خدمات حبیب الله خنجری فرماندار سابق زرند و معارفه علی صادق زاده فرماندار جدید زرند با حضور بصیری سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان ، امام جمعه شهرستان زرند ، دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین از استان و شهرستان در سینما آزادی زرند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، حبیب الله خنجری فرماندار سابق زرند با ۲۹ سال سابقه خدمت در فرمانداری این شهرستان در سمت های مختلف به ایستگاه پایانی خود در زرند رسید و از این پس در استانداری کرمان به کار خود ادامه خواهد داد.

در ابتدای آیین تودیع و معارفه فرمانداران زرند حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرند با تقدیر از زحمات خنجری فرماندار سابق بیان کرد: آقای خنجری یکی از فرمانداران تلاشگر و متعادل در زرند بود و کارهای بسیاری انجام داد و امیدواریم در سمت جدید خود موفق باشد.

امام جمعه زرند تاکید کرد: پست ها ماندگار نیستند و این تغییرات لازم و ضروری است و نوبت به همه خواهد رسید و این مسئولیت ها فرصتی است که خداوند در اختیار انسان گذاشته تا با استفاده از آن به مردم خدمت کنیم. مسئولین تلاش خود را انجام دهند اما همه توقعات را نمی توان عملیاتی کرد.

وی ادامه داد : بنده همیشه خواهان پیشرفت و رونق شهرستان زرند بوده ام تاکنون با آقای خنجری در پست فرمانداری همکاری داشته ایم و از این به بعد با آقای صادق زاده همکاری خواهیم داشت.

ابراهیمی افزود: تاکنون در شهرستان تعادل و تعامل بین همه دستگاه ها برقرار بوده است و ان شالله ادامه داشته باشد.

بصیری سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در آیین تجلیل از خنجری فرماندار سابق زرند و علی صادق زاده فرماندار جدید با تشکر از زحمات خنجری بیان کرد: این جلسات نشان دهنده این است دنیا محل گذراست و مناصب و مقام ها پایدار نیستند  و این تغییر هم به اصرار خود آقای خنجری بوده است به ایشان پیشنهاد فرمانداری سیرجان هم داده شد که نپذیرفتند.

وی بیان کرد: فرماندار جدید ظرفیت های قانون بودجه ی سال ۱۳۹۸ را مطالعه و اجرایی کند. آقای صادق زاده هم دارای تجربه و ایثارگر هستند و همه باید به کمک او بیایند تا در آرامش خاطر کارها پیش روند.

حبیب الله خنجری نیز با تشکر از حضور مسئولین استانی و شهرستانی و مردم عزیز شهرستان زرند در این مراسم یادآور شد: بعد از ۲۹ سال خدمت در فرمانداری زرند کارم در زرند به پایان رسیده است، بنده همیشه چند نکته را در کارهایم مدنظر داشته ام و آن اینکه در طول این ۶۴ ماه که  به عنوان فرماندار زرند بوده ام هر خدمت و کاری انجام شده کمترین نقش را داشته ام و دیگر مسئولین و ادارات دخیل بوده اند.

وی ادامه داد: اهل حاشیه سازی نبوده ام، گره گشایی از مردم مهمترین نیتم بوده و اگر نتوانستم خواسته کسی را برطرف کنم سعی کردم او را راضی نگه دارم.

خنجری در پایان گفت: از جمله اقدامات در زمان تصدی بنده پیگیری جذب نیرو در کارخانه فولاد ، نیروگاه برق ۵۰۰واتی زرند، کارخانه آسفالت بخشداری، تکمیل تقریبی پل مطهرآباد، کلنگ زنی فاضلاب شهر زرند و … بوده است. و در آخر از امام جمعه شهرستان زرند و همه مسئولین شهرستانی و استانی که در دوران خدمتم مرا یاری کرده اند کمال تشکر را دارم.

علی صادق زاده فرماندار جدید زرند ضمن تقدیر و تشکر از استاندار به جهت انتخابش تصریح کرد: زرند یکی از بی نظیرترین شهرستان ها در استان و شاید کشور برای سرمایه گذاری است.

وی ادامه داد: در سال ۱۳۹۸ شاهد اتمام پروژه های راه های مواصلاتی زرند و بهره برداری از کارخانه فولاد خواهیم بود. مردم زرند لایق بهترین ها هستند.

وی در آخر تاکید کرد: فضای نقد و انتقاد برای ما باز است تا زمانی که منجر به تخریب و تهمت نشود که در این صورت با آن مقابله خواهد شد.

دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در حاشیه این مراسم با تشکر از زحمات خنجری و تبریک به آقای صادق زاده گفت: آقای خنجری با روحیه تواضع و تعادل توانستند چالش های صنعتی ، کارگری و … را در شهرستان زرند مدیریت کنند و امیدواریم آقای صادق زاده با همین روحیه ادامه دهند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :