سفر یکروزه بازرسان سازمان بازرسی کل کشور به زرند

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، صبح امروز ۱۱ خرداد، در راستای دستور پیگیری آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه به سازمان بازرسی کل کشور جهت بررسی و ارزیابی ابعاد وقوع سیل های اخیر در استانهای کشور و چگونگی عملکرد مدیران در مواجهه با حادثه، بازرسان سازمان بازرسی کل کشور در محل فرمانداری با حیبب الله خنجری فرماندار به دیدار و گفتگو نشستند.

این دیدار به جهت بررسی و ارزیابی ابعاد و زوایای گوناگون موضوع خسارات وارده سیلاب های اخیر به برخی از مناطق شهرستان صورت گرفت تا در خصوص سهل انگاریها و یا بی توجهی های احتمالی برخی از دست اندرکاران مسئول، برخورد لازم از سوی دستگاه قضایی صورت گیرد.

حبیب الله خنجری در این دیدار با بیان اینکه بارشهای اخیر در سطح شهرستان خشک و کم آبی مانند زرند، بسیار بیشتر مایه رحمت الهی بود تا موجب زیان و خسارت، تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش، دلسوزی و همکاری و هماهنگی همه جانبه تمامی دستگاه های دولتی و خصوصی در مدیریت بحران، هیچ گونه خسارت جانی در حوادث اخیر وجود نداشت.

فرماندار زرند افزود: باید مراتب قدردانی و تشکر ویژه خویش را از کلیه اعضای محترم شورای تأمین، ادارات عضو شورای مدیریت بحران، نماینده محترم، معاونین محترم برنامه‌ریزی، عمرانی و سیاسی فرمانداری،  بخشداران، شهرداران، دهیاران، ائمه محترم جمعه و جماعات، اعضا محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا، همکاران فرمانداری و… را به جهت تعامل همه جانبه در مدیریت بحران شهرستان زرند اعلام نمایم که در سایه سار پروردگار متعال و نظر حضرت ولی عصر (عج) و همکاری واحد اعضای مدیریت بحران شهرستان، از وقوع خسارتهای جبران ناپذیر جلوگیری بعمل آمد.

شایان ذکر است، بازرسان یادشده در ادامه حضور خود در شهرستان زرند، به اتفاق مهندس نورالدینی معاون عمرانی فرماندار و مهندس مهدلو شهردار زرند، از برخی سیل بندهای شهرستان بازدید بعمل آوردند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :