زرند نیوز / پس از گذشت چهل سال که از آسفالت جاده زرند به سی ریز می گذرد این جاده بار دیگر و پس از مکاتبات بسیار دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی و خنجری فرماندار زرند زیر پوشش آسفالت گرم رفت.

در همین راستا حبیب الله خنجری فرماندار زرند به همراه نورالدینی کارشناس دفتر فنی فرمانداری و برهانی نژاد رئیس شورای اسلامی شهرستان از این پروژه بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای این کار قرار گرفتند.

حبیب الله خنجری فرماندار زرند در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از فعالیت های دکتر امیری نماینده پرتلاش مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در اجرای این پروزه ها گفت: با راه اندازی مجتمع سنگ اهن جلال آباد و کارخانه کنسانتره و گندله سازی این جاده به یکی از جاده های ترانزیتی شهرستان تبدیل شده بود که عملیات روکش آن در دستور کار فرمانداری زرند قرار گرفت.

وی افزود: خوشبختانه اقدامات راه سازی در این شهرستان به خوبی در حال انجام می باشد و امیدواریم ظرف مدت چند ماه آینده عملیات روکش بیست کیلومتر از مسیر زرند به راور را نیز با روکش آسفالت مرمت  نمائیم.

فرماندار زرند در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر نزدیک به ۱۰ کیلومتر از این مسیر زیر پوشش آسفالت رفته است و عملیات نقشه برداری و قیر پاشی مابقی مسیر نیز در حال اجرا می باشد.

شایان ذکر است این مسیر علاوه بر ارتباط روستاهای سنگ، سیریز، شعبجره و چندین روستای دیگر یکی از راه های مواصلاتی است که شهرستان زرند را به استان یزد متصل می کند.

روابط عمومی فرمانداری زرند

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :