موافقت هیئت وزیران با تبدیل ۶ روستای دهستان سیریز به شهر سیریز

در اولین روز ماه پر خیر و برکت رمضان و با توجه به مصوبه هیئت وزیران مبنی بر تبدیل ۶ روستای دهستان سیریز به شهر سیریز، جلسه تعیین اعضای شورای شهر سیریز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، خنجری فرماندار زرند در ابتدای جلسه از همکاری اعضای شوراهای روستاهای سیریز، ده خواجه،دهنوئیه ،موروئیه ،فتح آباد و ده بالا در فرآیند تبدیل این ۶ روستا به شهر سیریز تشکر کرد و افزود : توسعه و آبادانی هر منطقه در سایه تعامل و همکاری مردم و مسئولین آن منطقه است که امیدواریم همکاری اعضای شوراهای این ۶ روستا به شورای شهر سیریز ادامه داشته باشد و باعث پیشرفت و توسعه بیش ار پیش این منطقه شود.

حبیب الله خنجری از پیگیری های استاندار کرمان ، نماینده مردم زرند و کوهبنان تشکر کرد و خواستار همکاری جهت راه اندازی شهرداری سیریز شد. در ادامه جلسه بر اساس ماده ۸ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی مبنی بر تبدیل شدن دو یا چند روستا به شهر و نحوه تشکیل شورای شهر ، آقایان محمود شمس الدینی ، مرتضی جعفری ، حمزه ابراهیمی ، یدالله ابراهیمی و اکبر علی بیگی به عنوان اعضای اصلی و آقایان مهدی علی بیگی ، عباس شمس الدینی و سید علی حسینی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب گردیدند.

پس از تحلیف اعضا، انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر سیریز برگزار شد که در نتیجه :

آقای حمزه ابراهیمی به عنوان رئیس

آقای اکبر علی بیگی به عنوان نائیب رئیس

آقای مرتضی جعفری به عنوان خزانه دار

محمود شمس الدینی و یدالله ابراهیمی به عنوان منشی انتخاب شدند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :