‍ ‍نصب تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان سینا زرند

تکنولوژی ساخت و تجهیزات بیمارستان مطابق با متد روز دنیاست.

کلیه تجهیزات چهارگانه بیمارستان خریداری شده است.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز ،علی صادق زاده در بازدید از روند اجرایی پروژه بیمارستان سینا از تعامل خوب و سازنده پیمانکار سازنده بیمارستان با دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و افزود: در چند روز گذشته علی رغم تعطیلی های سال جدید،  عوامل سخت کوش و زحمت کش سازنده بیمارستان به صورت شبانه روزی امورات پایانی ساختمانی را پیگیری نموده اند که امیدواریم، با انجام یک سری اقدامات جزئی تا پایان اردیبهشت این پروژه جهت تجهیز به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده شود.

وی از نصب کامل تصفیه خانه فاضلاب، نصب کامل تجهیزات ایستگاه پرستاری، نصب کامل کنسول های تخت ها را مهمترین اقدامات انجام شده در چند روز اخیر یاد کرد.

وی همچنین اظهار داشت: کلیه تجهیزات بیمارستان قبل از تحریم های ظالمانه، خریداری شده و به زودی نصب خواهند شد.

معاون سیاسی فرماندار ضمن اشاره به اینکه تجهیزات چهارگانه بیمارستان خریداری شده و در انبارهای هلال احمر نگهداری می شوند، بیان کرد : عملیات نصب کف پوش های بیمارستان در چند روز آینده در صورت مساعد بودن شرایط جوی، اجرا خواهد شد.

صادق زاده در پایان تکنولوژی ساخت و تجهیزات بیمارستان را مطابق با متد روز دنیا دانست و ابراز امیدواری کرد این بیمارستان جزء بیمارستان های برتر منطقه در آینده ای نه چندان دور خواهد شد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :