امام جمعه زرند در خطبه های اولین نماز جمعه ماه مبارک رمضان ، با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خدا و ماه نزول قرآن است.

وی این ماه را فرصت مناسبی برای توبه و استغفار دانست و خاطر نشان کرد: در این ماه الهی، درهای رحمت و مغفرت الهی باز است و باید حداکثر بهره معنوی را ببریم.

حجه الاسلام ابراهیمی با درخواست از مردم در صرفه جویی در مصرف اب، خاطر نشان کرد: در گرمای شدید تابستان، نیاز است تا خانواده ها نسبت به مصرف اب صرفه جویی کنند.

امام جمعه زرند  در ادامه مناسبتهای هفته را بر شمرد وضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و یاد و خاطره شهدای هفتم تیر  ، از عملکرد دستگاه قضا دراین شهرستان   قدردانی کرد و گفت: اگر تلاش های شما در راستای حق باشد که قطعا این گونه است دارای اجر زیادی است.

وی با گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام راحل، خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) در طول رهبری نظام اسلامی دستور تشکیل سازمان‌ها و نهاد‌هایی را داده‌اند که برکات آن را امروز با رهبری های مقام معظم رهبری مشاهده می کنیم.

با اشاره به بیانات مهم و موثر مقام معظم رهبری در سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی، اظهار داشت ، عمل و رفتار بر اساس منویات مقام رهبری و تبعیت از فرمایش ایشان برای تک تک مسئولان و آحاد مردم کشور ضرورت است ،وبا عمل به فرامین رهبری، جامعه اسلامی و انقلاب اسلامی از تهدیدها و توطئه ها ی مختلف دشمنان مصون می ماند

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران  گفت . طرف مقابل فریبکارند و به آنها هیچگونه اعتمادی نداریم.و دشمنی و کینه توزی امریکا تمام شدنی نیست و در طول دوران انقلاب اسلامی توطعه های مختلفی علیه نظام اسلامی  انجام دادند که با هوشیاری رهبری و مردم ناکام ماندند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :