خدمت به مردم بهترین نشانه انقلابی بودن و انقلابی ماندن

جهادگران بسیج دانشجویی شهرستان زرند در آستانه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بیعت خود را با انقلاب و رهبر فرزانه این انقلاب که پرچم دار آزادی خواهان جهان است با حضور در مناطق زلزله زده شهرستان کوهبنان و خدمت به مردم تجدید نمودند.


به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، علی ایرانمنش مسئول بسیج دانشجویی شهرستان زرند تصریح کرد: در پی زلزله ای که در منطقه کوهبنان به وقوع پیوست اولین گروه جهادی دو روز بعد از این حادثه دلخراش در محل حاضر شدند و به خانواده های کم بضاعت و نیازمند خدمت رسانی کردند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به هماهنگی هایی که با سپاه کوهبنان و کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام شد به تعدادی از افراد که برای تخلیه وسایل منزلشان نیاز به کمک داشتند خدمت رسانی شد، بعد از آن و با توجه به نیاز منطقه گروه جهادی های حضورشان را در منطقه استمرار دادند.
ایرانمنش خدمت به مردم را یکی از بهترین نشانه های انقلابی بودن و انقلابی ماندن دانست در ادامه وی به شور و اشتیاق دانشجویان بسیجی برای خدمت در مناطق زلزله زده کوهبنان اشاره کرد و آن را به عنوان یک الگوی بی نظیر از جوانان انقلابی نسل چهارم انقلاب دانست که ضمن عدم درک زمان انقلاب، تفکر انقلابی را به خوبی درک نموده و بدون هیچ گونه چشم داشت و با تحمل سوء مدیریت ها و بی مسئولیتی برخی از مسئولین کشور در زمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی مردم را تنها نگذاشته و دوش به دوش آنها در تمامی مراحل تنها با نیت خدمت به مدت ده روز در آن شهرستان مستقر شدند.
مسئول بسیج دانشجویی بیان کرد: خدمت رسانی به دو صورت انجام گرفت که پروژه عمرانی هدف اصلی ما بود که منجر به انجام عملیات عمرانی بر روی یک خانه شد، خدمت رسانی به بیش از ۲۵ واحد مسکونی صورت گرفت که شامل بتن ریزی، قالب بندی، کروم بندی سقف، تسطیح زمین، موزاییک کاری، سرامیک کاری، حمل مصالح ، دیوار چینی و… بوده است.
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان زرند، راور و کوهبنان در پایان اعلام کرد: گروه های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان زرند پنجمین دوره اردوهای جهادی خود را در شهرستان کوهبنان بعد از وقوع زلزله در آن منطقه پشت سر می گذارند که با لطف خداوند و با حضور دانشجویان مستعد، متعهد و متخصص دستاورد های بسیار مبارک و خوبی را به دنبال داشته است.

 

 

جهاد همچنان باقیست…

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :