در پایان ایام شعبانیه دیدار شورای حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا  ریحان شهر و مسئول معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران و امام جماعت مسجد ولی عصر( عجل الله)  اعضای شورای بسیج با جانبازان ریحان شهرانجام شد

در این دیدار فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا  ریحانشهر : با بیان اینکه ملت ایران مدیون فداکاری‌های شهداست، گفت: انقلاب اسلامی با خون شهدا و فداکاری جانبازان و جانفشانی عموم ملت به ثمر رسیده. نظام اسلامی با همین فرهنگ ایثار و شهادت و فداکاری ملت خصوصا خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تمامی فراز و نشیب‌ها را در طول این سی سال گذرانده است و به این مرحله و جایگاه رسیده است.
وی تأکید کرد: ملت ایران مدیون این فداکاری‌های شهداست، امروز با پیشرفت‌های چشمگیر صورت گرفته وضعیت ما قابل مقایسه با ۳۰ سال گذشته نیست.

سرپرست  روابط عمومی حوزه مقاومت گفت : در طول سال‌های گذشته ملت فراز و فرودهای مختلفی را پشت سر گذاشته امروز جلوه‌های رحمانی بسیار و جلوه‌های شیطانی نیز وجود دارد و برای محفوظ ماندن باید مراقبت نمود و از خداوند غافل نشد.در راستای زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا تمام تلاش خود را بکار بسته‌ایم . خدمت هرچه بهتر به خاندان شهدا و ایثارگران بهر ه‌مند شویم.

خبرنگار زرند نیوز : ایمان ترک زاده

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :