دیداررئیس اداره ورزش و جوانان وجمعی از دبیران و اعضای سمن ها با امام جمعه زرند
 SAM_9558 (600 x 198)
به گزارش زرند نیوز /  همزمان با هفته جوان آقای سلطانی رئیس اداره ورزش و جوانان به اتفاق جمعی از  دبیران و اعضای سمن ها با حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا ابراهیمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند دیدارو گفتگو نمودند امام جمعه شهرستان زرند در این دیدارطی سخنانی  اظهار داشت :در نهضت انبیاء بیشترین قشری که نقش آفرینی کردند جوانان بودند پیامبر سفارش کردند با جوانان به خوبی رفتار کنید چرا که جوانان با من هم قسم شدند و به من کمک کردند . وی تصریح کرد: توجه به نسل جوانان راه حل اساسی برای از میان برداشتن مشکلات کشور در همه زمینه ها است .
آقای سلطانی رئیس اداره ورزش و جوانان نیز در خصوص روز جوان و هفته جوان مطالبی چند بیان کردند  و اظهار داشتند اداره ورزش و جوانان وظیفه دارد با همکاری سایردستگاههای اجرایی و تشویق جوانان برنامه های مناسبی  را برای این هفته برنامه ریزی کند .
سلطانی افزود :که سمن ها باید در بحث های فرهنگی وارد شوند چراکه می توانند در زمینه های گوناگون تاثیر گذار باشند و بایستی  سازمانهای مردم نهاد بیشتری تشکیل شود  و ی ادامه داد : که این کشور در همه زمینه ها مدیون جوانانش بوده هم قبل از انقلاب و هم بعد انقلاب که امام هم به نقش جوانان تاکید کردند و در حال حاضر هم دشمن نسل جوان را هدف گرفته است و میطلبد که جوانان بیشتری در عرصه های فرهنگی وارد شوند و هویت خودشان را حفظ کنند.
SAM_9570 (656 x 500)

خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :