جانبازان یادگاران دوران طلایی طلوع بشریت

111

در تاریخ، انقلاب اسلامی بود که سرشار از نور و حیاط است.

کسی چه می دانست در آغازین روزهای حرکت کاروان نور، فردی از تبار یوسفیان برای تحکیم حکومتی که یکسره بر مکر و ظلم استوار است، به یاری اربابان خود به این سرزمین حجوم می آورد.

اگر چه یوسفیانیان از سرزمین وجدان و ایمان دور افتاده بودند، و از قرن ها پیش عقبای خود را در مسلخ دنیای درون ذبح کرده بودند، با این همه از میان آنان فردی در پس دوران برخاست تا روی تاریخ را سیاه کند و روی معاویه ،ابوسفیان ها و یزدیان را سپید.

اما پس از این ورود هنوز بودند مردانی چون جابر انصاری ، حمزه و … در سرزمین های غرب و جنوب ایران تاریخ ساز شدند تا برای همیشه مرهمی باشند بر زخم و بدن های مجروح سرزمین نینوا.

اینک قرن هاست که قابیل زمانه در کوچه پس کوچه های سرد و ساکت این دوران سرگردان است و فرزندان روح الله عباس وار در پی مولا و رهبر خویش خنجر از نیام برآوردند تا همه گستاخی ها و رو سیاهی های تاریخ و آن همه ظلم و جور وارده به بندگان خدا را پاره کرده تا نور بر چهره سیاه بشریت راهی پیدا کند.

جانبازان یادگاران دوران طلایی طلوع بشریت در این دنیای وانفسا هستند که با اقتدا به مولای خود ، دستانش را پلی ساخت به آسمان و چشمانش را در کاسه آبی پشت سر همه خوبی ها پاشید.

زاد روز ولادت سپه سالار کاروان عشق و دلدادگی به نام جانبازان نام گرفت تا نامشان همیشه بر تارک این سرزمین که نه ، کره خاکی بدرخشد و نور افشانی کند.

بر خود لازم می دانم ضمن گرامیداشت این روز بزرگ سربلندی و سر افرازی همه ملت ایران ، سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) و شفای عاجل همه جانبازان را از درگاه لایزالش مسالت می نمایم .

 

دکتر حسین امیری

نماینده مردم شریف شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :