رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: شامگاه گذشته ۲ حادثه مرگبار در شهرستان زرند منجر به مرگ ۲ کودک شد.

اخبار زرند :  سید محمد صابری با اشاره به فوت کودک زرندی بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید گفت: شب گذشته واژگونی پراید منجر به فوت کودک پنج ساله در شمال شهرستان زرند شد.

وی عامل اصلی فوت وی را نبستن کمربند ایمنی ارزیابی کرد و افزود: هنگام واژگونی خودرو این کودک از خودرو به بیرون پرتاب شد و وارد آمدن ضربه به سر منجر به از دست دادن جان وی در صحنه حادثه شده است.

صابری همچنین با اشاره به مرگ دلخراش یک کودک ۱۰ ساله روی ریل راه آهن افزود: ساعت ۲۳ شامگاه جمعه این دختر بچه روی ریل راه آهن حوالی روستای جلال آباد (از توابع شهرستان زرند – کرمان) مشغول بازی بود که یک دستگاه دارزین با وی برخورد کرد.

وی اظهار کرد: به علت شدت جراحات وارده و ضربه مهلک به سر و اندام حیاتی این دختر بچه، وی متاسفانه در راه رسیدن به بیمارستان، جان خود را از دست داد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه چند کودک و یکی از اعضای خانواده این دختر بچه حین حادثه با وی همراه بودند به مردم توصیه کرد: از رفتن کودکان در مسیر ریل راه آهن و بازی در این مسیر جلوگیری کنند.

انتهای پیام/ایرنا

این خبر را به اشتراک بگذارید :