جشن بزرگ مبعث در کوهبنان

 

 

شهر دار کوهبنان در جشن مبعث رسول اکرم(ص)

توسعه ی متوازن نقاط شهری اصلی مهم در خدمات رسانی شهرداری کوهبنان/هدف از برگزاری جشن بزرگ مبعث ترویج وگسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی

 

این جشن بزرگ با هنرمندی گروه نمایش آروین و موسیقی زرآوا یک شب بیادماندنی ومملوء از شور ونشاط معنوی را در خاطره ها ماندگار کرد..

به گزارش کوهبنان امید به نقل از روابط عمومی شهرداری کوهبنان،جشن بزرگ مبعث به مناسبت بعثت رسول مکرم اسلام(ص)،به همت شهرداری وشورای اسلامی شهرکوهبنان در محل سالن ارشاد کوهبنان برگزار گردید.

jashne-mabas-kouhbanan2

این جشن بزرگ با هنرمندی گروه نمایش آروین و موسیقی زرآوا یک شب بیادماندنی ومملوء از شور ونشاط معنوی را در خاطره ها ماندگار کرد..
یاسر محسنی شهردارکوهبنان در این مراسم ضمن تبریک بعثت نبی مکرم اسلام (ص) بیان داشت:
باتوجه به اساءه ی ادبی که چندی پیش با ساختن فیلم موهن، به ساحت مقدس پیامبر اعظم صورت گرفته احساس می شد که عید مبعث امسال نیازمند پردازش بیشتر ونگاه ویژه تری دارد.

jashne-mabas-kouhbanan4

وی افزود:هدف از برگزاری جشن بزرگ مبعث ترویج وگسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی واستفاده از ابزارهای فرهنگی وهنری و برنامه های محتوایی در جهت آشنایی مخاطبان به ویژه جوانان با اهداف رسالت ومفهوم والای بعثت می باشد.
شهردار کوهبنان ضمن پرداختن به سجایای اخلاقی ورفتاری پیامبر گرامی اسلام ادامه داد: دربین اعیاد مسلمین عید مبعث اهمیت ویژه ای دارد وبنا به فرموده ی امام خمینی(ره) عید مبعث از بزرگ ترین و والاترین اعیاد می باشد.

یاسرمحسنی افزود:رسالت مهم شهرداری عمران وآبادانی شهراست،شهرداری کوهبنان در اندیشه ی برنامه های بسیار خوب عمرانی در سال ۹۴ می باشد که تا پایان سال مردم کوهبنان شاهد اتفاقات بکر عمرانی وهمچنین جشن های بزرگ فرهنگی در شهر خواهند بود.
وی افزود:بهره برداری ۷۰درصدی بلوارصدوقی از ورودی شهر یزد ،بازسازی میدان شهدا زیبا سازی بوستان بازار امام، وتجهیز پارک ها به مدرنترین وسایل بازی ومبلمان های شهری از جمله اقدامات عمرانی شهرداری در چندماهه ی آینده می باشد.
محسنی شهردار کوهبنان خاتمه داد:خدمات رسانی شهرداری به نقاط مختلف شهر عادلانه خواهد بود وتوسعه ی متوازن محلات ونقاط شهری یک اصل کاری برای شهرداری می باشد که یقینا به بهترین شکل به آن پرداخته می شود.

jashne-mabas-kouhbanan jashne-mabas-kouhbanan1

منبع : http://kouhbananomid.ir

این خبر را به اشتراک بگذارید :