در جلسه ستاد ساماندهی مهاجرین و اتباع بیگانه زرند: عزم جدی برای دستگیری و طرد اتباع بیگانه غیر مجاز

دومین جلسه ستاد ساماندهی مهاجرین و اتباع بیگانه زرند با حضور حبیب الله خنجری فرماندار، مظهری صفات مسئول امور غیر مجازین اداره کل امور اتباع بیگانه استان، نمایندگان ادارات سطح شهر و مرکز بهداشت و درمان در محل فرمانداری زرند تشکیل شد.

dsc100034

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در ابتدای این نشست حاضرین به مرور مصوبات جلسات گذشته پرداختند.

حبیب الله خنجری فرماندار زرند ضمن اعلام آمار اتباع مجاز و غیر مجاز ساکن در شهرستان زرند خواستار همکاری بیشتر ادارت و نهادهای دولتی در خصوص دستگیری و طرد این اتباع غیر مجاز شدند.

خنجری تصریح کرد: متأسفانه طبق آمار منشأ درصد زیادی از جرائمی که در سطح شهرستان زرند انجام شده است از سوی همین اتباع بیگانه غیر مجاز به صورت مستقیم و غیر مستقیم  انجام گرفته است.

مظهری صفات مسئول امور غیر مجازین اداره کل امور اتباع بیگانه استان نیز ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام گرفته گفت: تا کنون ۱۶ شهرستان در استان برای اتباع بیگانه ممنوع شده  و از این رو اتباع به سایر شهرهای استان انتقال داده شده اند.

وی افزود: شهرهای استان از لحاظ اتباع بیگانه اشباع و دیگر امکان ممنوعیت برای شهرهای دیگر علی الخصوص زرند وجود ندارد.

مظهری صفات تصریح کرد: برای حل این مشکل اولویت اول در سال جاری دستگیری و طرد اتباع بیگانه غیر مجاز می باشد و این اداره کل آمادگی پذیرش هر تعداد از اتباعی را که از سوی نیروی انتظامی به اردوگاه مراقبتی  فرستاده شود را بر عهده بگیرد.

منبع خبر : http://zarand.kr.ir

این خبر را به اشتراک بگذارید :