اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان زرند در سال ۹۴برگزار شد
به گزارش خبرنگارما : جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان زرند با محوریت برنامه ریزی هفته جوان که از ۷ خرداد تا ۱۳ خرداد می باشد با حضور آقای دکتر اسدی معاونت فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان ، صادق زاده معاونت فرمانداری ، سلطانی رئیس اداره ورزش و جوانان و تنی چند از مسئولین اجرائی شهرستان در محل فرمانداری زرند برگزار گردید .
در این جلسه آقای دکتر اسدی عنوان کرد که زرند از شهرستان های پیشرو در برگزاری ستاد ساماندهی امورجوانان می باشد و تاکنون برنامه های خوبی را در حوزه جوانان پیگیری نموده است .
وی گفت :امورمربوط به جوانان فرابخشی است و همه ارگانها و نهادها باید در این زمینه فعالیت کنند وی با اشاره به رسالت دستگاه ها در ساماندهی امور مربوط به جوانان تاکید کرد: حضور نهادهای متولی مربوط به ساماندهی امور جوانان در این ستاد لازم و ضروری است و باید مصوبات آن پیگیری شود. وبا توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در نهادهای مختلف برای بهره مند کردن جوانان از این امکانات باید مسئولان و مدیران نهادها و ارگان ها به آن توجه ویژه داشته باشند .

IMG00002

در ادامه صادق زاده معاون فرماندار نیز ضمن تشکر از حضور دکتر اسدی و سایر اعضا ستاد ساماندهی افزود ایران کشوری است که از جوانان باهوش و با استعداد برخوردار می باشد و این جوانان بودند که روزی برای دفاع از کشور و نظام اسلامی جان خود را فدا کردند و جوانان امروز هم می توانند در مقابل زورگویان با یستند و در تمام عرصه ها توان اداره کردن کشور را نیزدارند.
وی خاطرنشان کرد: برخی مشکلات و معضلات پیش روی جوانان در شرایط فعلی ناشی از عدم برنامه ریزی مناسب برای پر کردن اوقات فراغت آن ها می باشد به همین دلیل باید طرح ها و برنامه های مناسب و عملی برای اجرای چنین اهدافی در نظر گرفته شود.

در ادامه این جلسه پس از بحث و تبادل نظر برنامه هایی بمنظور گرامیداشت هفته جوان از قبیل برگزاری مراسم تجلیل از نخبگان جوان ، دیدار با خانواده های شهداء جوان وبرگزاری عصر شعر جوان با حضور جوانان شاعرهنرمند از دیگر مصوبات این نشست بود .
خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی

این خبر را به اشتراک بگذارید :