اخبار زرند : رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی “زرند” در تشریح این خبر گفت: در ساعت ۲۱:۳۰یک دستگاه موتور سیکلت طرح بیکلاچ دو ترکه که از سمت بلوار آزادی به خیابان تختی در حال حرکت بود حین ورود به بلوار تختی با یک دستگاه موتور سیکلت ۲۵۰ تریل برخورد میکند.
سرگرد رضا خادمی پور افزود: متاسفانه این حادثه از شدت بالایی برخوردار بوده که بلافاصله عوامل امدادی(پلیس راهور ، کلانتری ۱۱ و اورژانس) به محل اعزام میشوند.
وی بیان داشت: در این برخورد هر سه مصدوم(دو راکب و یک ترک نشین)به بیمارستان تأمین اجتماعی اعزام که متاسفانه ترک نشین موتورسیکلت بیکلاچ که خانم جوانی ۲۰ساله بود علارقم تلاش پرسنل بیمارستان به علت شدت جراحت جان خود را از دست داد.
خادمی پور” تصریح کرد: کارشناسان پلیس راهور این شهرستان علت حادثه را عدم رعایت حق تقدم از جانب راکب موتورسیکلت بی کلاچ و عدم توجه به جلو از جانب راکب موتورسیکلت تریل اعلام کردند.
رئیس پلیس راهور شهرستان در پایان با توجه به فصل بهار و گرم شدن هوا که تعداد موتورسیکلت ها در سطح شهر افزایش میابد خاطر نشان کرد: همشهریان عزیز با دقت و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در سطح شهر و با استفاده از تجهیزات از جمله کلاه ایمنی رانندگی کنند تا کمتر شاهد بروز چنین حوادثی باشیم.

انتهای پیام / پایگاه پلیس

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :