به همت امور فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زرند مراسم گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت علی (ع) در این دانشگاه برگزار شد. در این مراسم که با سخنرانی آقای محسن عسکرزاده مسئول بسیج دانشجویی مراکز آمزش عالی برگزار شد آقای عسکرزاده در رابطه با ابعاد شخصیتی و فضائل حضرت علی (ع) سخنرانی کردند.

IMG00005

عسکرزاده در رابطه با تحولات منطقه گفت امروز تحولات منطقه حول محوریت حب و بغض حضرت علی (ع) و اهل بیت (ع) می باشد. عسکرزاده با اشاره به تحولات یمن و تجاوز خصمانه آل سعود به ضعیف ترین کشور اسلامی منطقه گفت آل سعود نه تنها دشمن شیعیان بلکه با برادران اهل سنت نیز دشمن است. زیرا اینها در یمن علاوه بر زیدی ها زن و کودکان بی گناه اهل سنت یمن را نیز به خاک و خون می کشند و در بهبوهه جنگ غزه حتی کوچکترین حمایت را نیز از مسلمانان اهل سنت غزه نداشتند در آنجا نسیم قاطعیت هم از اینها بلند نشد چه برسد به طوفان قاطعیت. عسکرزاده گفت امروز وهابیت و آل سعود که فقط در فکر حفظ جایگاه موروثی پادشاهی خود است دست در دست اسرائیل و آمریکا گذاشته تا با قتل و عام مسلمانان حیثیت از دست رفته خود را بازیابد ولی نمی دانند روز به روز زمینه نابودی خود و تنفر مسلمانان را فراهم می کند و این درحالی است که محبوبیت ملت ما و رهبری ما روز به روز در دنیا بیشتر و بیشتر می شود و این محبوبیت بواسطه ایستادگی و مقاومت در برابرزورگویان و حمایت از مظلومان عالم چه سنی و چه شیعه می باشد.

IMG00002

در ادامه این مراسم با برنامه های متنوعی از جمله اجرای نمایشنامه توسط گروه هنری دانشگاه، دکلمه خوانی و مسابقه ادامه پیدا کرد و در پایان این مراسم از دانشجویان شرکت کننده در اردوهای جهادی نوروز ۹۴ و فعالان حوزه فرهنگی دانشگاه تجلیل به عمل آمد.

IMG00003

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :