برگزاری گلگشت پیاده روی خانوادگی کارکنان نیروگاه و شرکت توزیع برق زرند
به مناسبت گرامیداشت هفته کارو کارگر به همت و میزبانی مدیریت شرکت تولید برق زرند صبح امروزچهارشنبه ۹/۲/۹۴ ازساعت ۶ بامداد همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان صنعت آب وبرق زرند در منطقه عمومی سرباغ زرند برگزارگردید .
مهندس حیدری رئیس نیروگاه زرند ضمن تبریک هفته کارو کارگر ورزش پیاده روی رایکی از مفیدترین و سالم ترین سرگرمی ها خواند که در دامنه طبیعت باعث ایجاد تحرک و نشاط و شادابی فرد را فراهم می سازد و فرد را برای انجام کارها و وظایف فردی و اجتماعی آماده می سازد وی همچنین کارگران را از ارزشمندترین طبقه و سودمندترین گروه در جامعه قلمداد نمود که امروز چرخ عظیم اقتصادی کشور، با دست توانای آنان در حرکت و چرخش است وسازنده ترین نقش هستی رادر قاموس آفرینش رقم می زنند .
لازم به ذکر است جناب آقای مهندس خواجه پورمعاونت شرکت توزیع برق شمال استان کرمان بهمراه همکاران توزیع برق زرند در این همایش حضور داشتند وخاطر نشان کردند ورزش کمک شایانی به ایجاد و تقویت سلامتی جسمانی و روانی فرد می کند روحیه شجاعت، از خود گذشتگی، مبارزه با ظلم و ستم و دفاع از مظلوم را در انسان تقویت می کند و این حرکت و تحرک لازمه رشد و بالندگی انسان است.
مهندس محمدرضا ترکزاده دبیر کمیته ورزش صنعت آب وبرق استان در حاشیه این برنامه فرهنگی هدف از برگزاری این همایش را ضمن گرامیداشت هفته کارو کارگر ایجاد پویایی و نشاط و شادابی و تحرک در کارکنان صنعت آب و برق بیان نمود و ی ابراز امیدواری نمود با پشتکار وحمایت مسئولین اجرائی همواره شاهد استمرار اینگونه حرکت های فرهنگی ورزشی در سطح استان بین کارکنان صنعت آب و برق باشیم .
شایان ذکر است در پایان برگزاری این همایش به ۱۷ نفر از شرکت کنندگان در این برنامه به قید قرعه هدایایی برسم یادبود تقدیم گردید .

 

خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی

این خبر را به اشتراک بگذارید :