مهندس علیزاده معاون وزیر راه و مسکن و شهرسازی پیش از ظهر امروز در بازدید ازاحداث تنها بیمارستان دولتی شهرستان زرند از تکمیل این بیمارستان در سال اینده خبر داد

مهندس علیزاده گفت بیمارستان جدید الحداث سینا زرند با ۱۴۰ تخت از نوع جنرال طراحی شده است و با برنامه ریزی صورت گرفته به ۱۵۰ تخت افزایش می یابد .

وی گفت این بیمارستان با ۱۱هزار۷۰۰ متر مربع زیزبنا بعداز توقف ناشی از مسائل تحریمهای ظالمانه .خوشبختانه موفق شدیم این پروژه را مجددا فعال نمائیم پیمانکار خوبی انتخاب شده است که تجربه بیمارستان سازی در کشور را دارد .

وی افزود این بیمارستان با ۴ بخش  داخلی،زنان و زایمان،جراحی، کودکان و نوزادان، در قالب ۸ باب اطاق عمل ،اورژانس ،درمانگاه و مراقبتهای ویژه طراحی شده است .وبا توجه به جمعیت نیاز منطقه را تا سالیان متمادی تامین می کند .

مهندس علیزاده گفت اعتبارات سال جاری ۲۰۰ درصد رشد داریم و با تخصیص اعتبار لازم و افزایش  اعتبارات در سال اینده افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد .و هم اکنون احداث بخشهای مختلف در این بیمارستان فعال است .

وی گفت بخش زنان تعغیراتی دارد که بزودی اصلاح و به پیمانکار ابلاغ می شود .

حبیب الله خنجری فرماندار زرند هم  با اشاره به اینکه بیمارستان سینا زرند تنها بیمارستان دولتی زرند است که ۶۲ سال از ساخت ان می گذرد و در زلزله اسفند ۸۳ خساراتی به ان وارد شد و متاسفانه بیمارستان فرسوده ای است .و نهایتا در سال ۸۶ بیمارستان جدید الحداث در این شهرستان  اغاز شد که بعد از گذشت ۸ سال هنوزبا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیمه کاره مانده است و برای تکمیل ان ۲۰۰ میلیارد ریال نیاز است که ضرورت دارد در تسریع و تکمیل این پروژه بهداشتی و درمانی چاره اندیشی  نمایند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :