بی احتیاطی در استفاده وسائل گرمایشی مادر۴۰ ساله ای را در دهستان سربنان  شهرستان زرند  به کام مرگ کشاند

سید مهدی امیری گفت درنهم فروردین  ماه  مادرم به همراه ۲نفر از برادرانم  به روستای باب ندان عزیمت نمودیم . و تعدادی دام هایمان را به این روستا منزل مسکونی فصلی بود انتقال دادیم .در شب اول  هوا سرد بود  و در شب دوم  ۲ برادرم  به شهرک شهید باهنر محل سکونت دائمیمان برگشتند و من و مادرم  همانجا ماندیم   .با توجه به اینکه نفت هم نداشتیم و شب قبلش به علت سردی هوا به سختی گذراندیم  .با استفاده از یک  حلب مقداری چوب داخل ان اتش زدیم و اتیش ذغالها را داخل اطاق برای گرم کردن گذاشتیم . در این حال برای اینکه سریع تر گرم شود شکافهای اطراف درب اطاق را بستنم و قرار شد که بعد از اینکه اطاق گرم شد اتیشها ر ا از اطاق بیرون ببریم .و متاسفانه خواب رفتنیم و دچار گاز گرفتگی شدیم .

ساعت ۱۳ روز بعد دامادش به همراه خانمش به روستا رفتند و هرچه صدا زدند جوابی نشیدند  پس از باز کردن درب اطاق مشاهده کردند که مادر و پسر بیهوش افتادند و بلا فاصله با اورژانس تماس گرفتند که به دلیل اینکه اورژنس مسیر روستا را اشنا نبود  بیش از ۴۵ دقیقه طول کشید تا به محل رسیدند.

مصدومین به بیمارستان زرند انتقال یافتند و به دلیل شدت مصدومیت به بیمارستان کرمان انتقال داده شدند . بتول رضازاده بر اثر شدت مصدومیمت جان خود را از دست داد و فرزندش سید مهدی امیری عصر روز گذشته مورخه ۱۴/۱/۹۴ از بیمارستان  مرخص شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :