کلنگ زنی آغاز عملیات ساخت شبکه ریلی در سایت فولاد سازی زرند

عملیات ساخت شبکه ریلی در سایت فولاد سازی زرند با حضور مهندس اکرام جعفری مشاور شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)، مهندس سهراب نژاد مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان، علی امیری معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار زرند، مهندس پاسیار مدیرکل راه آهن استان و جمعی از مسئولین اجرایی و پیمانکاران بخش خصوصی کلنگ زنی شد.

11

حمل محصولات تولیدی کارخانجات فولاد زرند را با شبکه ریلی

در مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات ساخت شبکه ریلی در سایت فولاد سازی زرند، مهندس اکرام جعفری مشاور شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)، احداث اولین شبکه ریلی میدکو را به فال نیک گرفت و گفت: با توجه به اهمیت حمل و نقل ریلی، تلاش می کنیم محصولات تولیدی کارخانجات فولاد زرند را با شبکه ریلی حمل کنیم.

13

مشاور شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه ارزیابی و نظارت یکپارچه سیستم مدیریت پروژه را یکی از سیاست‌ های مهم میدکو دانست و افزود: امیدواریم با همراهی مسئولین اجرایی شهرستان زرند در انجام طرح های عمرانی و صنعتی گام های مؤثری را برداریم.

وی تصریح کرد: اجرای این طرح های عظیم عمرانی کمک مؤثری برای توسعه و شکوفایی زیربناهای ساختاری در رشد و توسعه صنعت شهرستان زرند خواهد بود.

 

ایجاد نخستین ارتباط ریلی با راه آهن سراسری

مهندس سهراب نژاد مدیر عامل شرکت فولاد زرند ایرانیان ایجاد خطوط ریلی در سایت فولاد زرند را ارتباط جدیدی در جهت گسترش محصولات تولیدی میدکو در کشور عنوان کرد و گفت: از برنامه های این شرکت ایجاد نخستین ارتباط ریلی با راه آهن سراسری در آینده ای نزدیک خواهد بود.

وی بر اجرای نهایی ۲۲ کیلومتر خطوط ریلی و اشتراکی با راه آهن سراسری در مدت زمان ده ماه اشاره کرد و افزود: به فضل الهی مجموعه ای از تولیدات کارخانجات فولاد مثل چدن و مواد اولیه از همین مسیر به کارخانجات سراسر کشور حمل خواهد شد.

15

منبع : zarand.kr.ir

این خبر را به اشتراک بگذارید :