جشن نیکوکاری در آستانه سال نو و با شعار اکرام فاطمی و شور نیکوکاری از امروز صبح چهارشنبه در سطح مدارس شهرستان زرند آغاز شد

 در این راستا   صبح امروز چهارشنبه مراسمی با حضور مسوولان کمیته امداد و آموزش و پرورش  ، معاون  فرماندار و جمعی از مسوولان   بصورت متمرکز در مدرسه دخترانه شاهد  برگزار شد.
محمد علیزاده  رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) زرند در حاشیه این مراسم با اشاره به برنامه های هفته احسان و نیکوکاری گفت: جشن نیکوکاری از امروز به مدت سه روز در سطح مدارس، شهرها و روستاها و مصلی های نمازجمعه شهرستان زرند برگزار می شود.
وی با یادآوری برپایی ۲۵۰ پایگاه در اموزشگاههای این شهرستان  برای جمع آوری کمک ها و هدایای مردم نوعدوست زرند در جشن نیکوکاری، اظهار کرد: علاوه بر مدارس، این پایگاه ها روز ۱۴ اسفند نیز در ۴شهر زرند، ریحان شهر،خانوک و یزدان شهرآماده جمع آوری کمک های مردمی خواهند بود.
وی اضافه کرد: روز ۱۵ اسفند نیز پایگاه هایی در مصلی های نمازجمعه  برای جمع آوری کمک ها و هدایایی مردمی مستقر خواهد شد.
اقای صادقی زاده مدیر اموزش و پرورش شهرستان زرند  با گرامیداشت ایام فاطمیه  بر الگو پذیری حضرت فاطمه (س) در کمک به نیازمندان تاکید کرد و گفت تعداد ۲۳هزار پاکت نامه برای جمع آوری هدایای دانش آموزان، بین مدارس این شهرستان توزیع شده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :