بارش متناوب باران در شهرستان زرند موجب روان شدن آبهای سطحی و آب گرفتگی برخی معابر در این شهرستان شد.
بر اثر بارش شدید باران بخش عمده ای از کوچه ها و خیابان های شهر دچار آب گرفتگی شده است.  حرکت خودروها و رفت و آمد مردم در معابرعمومی زرند و مناطق مختلف ریحان شهر ، خانوک ،یزدان شهر ، به کندی انجام می شود

شدت این بارندگی در زرند به گونه ای بود که در همان لحظات آغازین بارندگی، بسیاری از خیابانها و معابر از جمله خیابان معلم ، چهار راه برق ،  بلوار زنبق ، چهار راه مصلی  دچار آبگرفتگی شد.
مشکل آب گرفتگی باید ریشه یابی و رفع شود
فرماندار زرند با بیان اینکه معابر و خیابانهای بسیاری از مناطق شهری زرند بر اثر بارندگی شدید ،   دچار آبگرفتگی شده است  و  عبور و مرور مردم مردم بویژه عابران   را با مشکل مواجه کرده است  گفت . با تلاش ماموران شهرداری ، مشکل آبگرفتگی معابر شهری در حال  انجام است  .
 وی گفت: نباید با کوچکترین بارش مردم به درد سر بیفتند، مشکل آب گرفتگی باید   ریشه یابی و رفع شود.
فرماندار زرند میزان بارندگی  سه روز گذشته زرند  را ۹ و دشتخاک را ۲۲ سانتی گراد اعلام کرد .
آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران در شهرستان زرند
  فرماندار  زرند از آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران در این شهر خبر داد.
وی گفت: تمامی دستگاه های اجرایی مرتبط با این ستاد اعم از شهرداری، آب، فاضلاب، برق وغیره  در آماده باش کامل قرار دارند.
اقای خنجری افزود: در زمان حاضر به جز در چند نقطه آبگرفتگی که آن هم به دلیل حجم بالای بارندگی ایجاد شده خوشبختانه مورد خاص و حادی وجود ندارد.
محمد رضا مهدلو بخشدار مرکزی زرند هم گفت خوشبختانه  بر اثر بارندگی بیش از ۵۰ در صد رود خانه های فصلی بخش مرکزی این شهرستان به راه افتاده اند و باعث اب شدن بندهای خاکی شده است .وی افزود  در حال حاضر مشکل خاصی در رابطه با بارندگی وجود ندارد و تنها راه روستائی محور تذرج  به دلیل جاری شدن رودخانه با مشکل مواجه است  که در صدد رفع مشکل هستیم.
بارش باران در این منطقه  طراوت خاصی به هوای این شهر بخشیده و موجب خوشحالی مردم بویژه کشاورزان منطقه  شده است .

این خبر را به اشتراک بگذارید :