حجت الاسلام غفوری امام جمعه ریحان شهر شد

طی حکمی از سوی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور علی غفوری به عنوان امام جمعه ریحان شهر معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، با حضور سید محمد جعفری ریس دفتر سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمان و امام جمعه زرند و فرماندار زرند و مسولان شهرستانی و محلی برگزار شد. حجت الاسلام علی غفوری به عنوان امام جمعه جدید ریحان شهر معرفی و از زحمات ۱۲ ساله حجت الاسلام علی اکبر مجتهدی قدردانی شد .

سید محمد جعفری گفت: مسئولان باید به فکر مردم باشند و رسیدگی به مشکلات مردم ، بیان خواسته های آنان و تلاش برای حل مشکلات را سرلوحه کارهای خود قرار دهند .

وی افزود : امامان جمعه باید در مسیر جریان سازی فرهنگی برای حفظ نظام و انقلاب باشند چون اصلی ترین مطالبه مردم امروز در جامعه مطالبه فضای سالم فرهنگی و تربیتی است .

امام جمعه جدید ریحان شهر گفت : ائمه جماعت ها تلاش کنیم، پنجره های دلمان را باز کنیم و الان نوبت به این رسیده به دیگران گرما بخشی داشته باشیم.

وی افزود: ولایت فقیه با قدرت و تدبر مثال زدنی در مقابل دشمنان نظام اسلامی ایستاده است و نقشه‌های آنها را افشا می‌کند.

وی یاداور شد:خداراشکر می‌کنم بابت لطفی که خداوند متعال به این کشور داشته و جنگ بزرگی را پشت سر گذاشتیم.

وی اشاره کرد:ایران مقتدرانه در برابر دشمنان ایستاده است.

وی بیان داشت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی با بصیرت و غیرت مثال زدنی در این حوادث، فتنه و نقشه شوم دشمنان نظام را خنثی کردند.

وی تاکید کرد: هرچه بیشتر درجامعه به مبانی اسلامی پایبند باشیم به نتیجه می رسیم و تخطی از این آرمانها و ارزشها ما را با مشکل روبه رو کرده است.

وی ادامه داد: با درایت و بصیرت مقام معظم رهبری و اطاعت پذیری مردم انقلابی ایران از معظم له آتش فتنه عوامل استکبارجهانی در حوادث اخیر کشور خاموش و موجب رسوایی آمریکا و اذنابش شد.

غفوری تصریح کرد: مردم مشکلات اقتصادی و معیشتی بسیاری دارند اما به درستی می دانند چگونه اعتراض کرده و مطالبه خود را بیان کنند.

انتهای پیام/

خبرنگار: ایمان ترکزاده

این خبر را به اشتراک بگذارید :