قدردانی امام جمعه زرند از اقدام سپاه در پی دستگیری روح الله زم

امام جمعه زرند گفت: قدرت اطلاعات سپاه سربازان گمنام امام زمان عج) باعث وحشت و رعب سران نفاق و جاسوسان ضد انقلابی شده است

خطبه نماز جمعه زرندبه گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه ۲۶ مهرماه با تسلیت اربعین حسینی با تمسک به روایات اظهار کرد: نور وجاذبه ی مغناطیس امام حسین (ع) جهانی شده است لذاامام صادق (ع) می فرماید :اگر خدا بخواهد به کسی خیر بدهد داخل قلبش محبت وحب زیارت امام حسین (ع) را قرار می دهد.

وی افزود: امروز تمام استکبار و صهیونیسم جهانی و سعودی ها با تمام توان بر علیه پیاده روی عظیم اربعین تبلیغ های منفی می کنند ولی عظمت امام حسین (ع) دلهای بیش از ۲۰ میلیون زائر را مجذوب خود کرده تا جای که از تمام کشورها در این پیادروی شرکت می کنند.

حجت الاسلام ابراهیمی عرضه داشت: وحدت جهانیان در حول محور امام حسین (ع) ولبیک گویان به دعوت وندای حق زمینه ی تمدن اسلام ناب و از بین رفتن ظلم  را فراهم خواهد کرد

وی افزود: این ندای امام زمان عج دروقت ظهور«إِنّی أَنَا الْمُنْتَقِم، أَلا یَا أَهلَ الْعالَم إِنَّ جَدِّیَ الْحُسَین قتل عَطشاناً، أَلا یَا أَهلَ الْعالَم إِنَّ جَدِّیَ الْحُسَین سَحَقوهُ عُدواناً برای معرفی خود به مردم جهان نشانگر این نکته است که معرفت و شناخت امام حسین ع) باید جهانی شود و تنها نسخه ی شفا بخش برای از بین رفتن ظلم و زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) معرفت و شناخت به امام حسین (ع) است.

نماینده ی ولی فقیه در زرند با توجه به عملیات دستگیری روح الله زم، (رئیس شبکه ی ضد انقلابی آمد نیوز) تصریح کرد :قدرت اطلاعاتی سپاه جمهوری اسلامی رعب و وحشت بر خانه های عنکبوتی سازمان‌های  جاسوسی و ضد انقلاب و نفاق انداخته است تا حدی که فرزندان این مرزوبوم عرصه را برجاسوسان و ضد انقلابی خارج نشین تنگ کردند ودر کل دنیا به لطف اللهی و رهنمودهای مقام معظم رهبری سربازان گمنام می درخشد ومایه مباهات مردم ونظام جمهوری اسلامی هستند.

رئیس شورا فرهنگ عمومی شهرستان با تشکر از شهردار جهت زنده کردن و برگرداندن نام شهید به تابلوها شهر بیان داشت :حفظ نام شهید یعنی حفظ ارزشها و رشادتهای و رزم آوران مردان خدا است.

وی ادامه داد: فامیلیها مثل (بهشتی، خلیلی، عرب زاده) معنای و مفهومی برا ی نسل جدید ندارد و با همراه بودن با اسم شهید خلیلی،شهید عرب زاده…و معنای ایثار و فداکاری و در نسل جوان تقویت می شود.

وی برای شناخت بیشتر شهدا و مزین شدن شهر به نام شهید اظهار کرد: پیشنهاد می کنم تاشهرداری و جوانان انقلابی در هر خیابانی یک تابلو نصب کنند و عکس وچند جمله ای از شخصیت و رشادتهای شهید نوشته شود تا رشادت‌های شهدا و فرهنگ شهادت در اذهان نسل جوانان و نوجوان نهادینه شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :