مسئولیت در جامعه اسلامی امانت الهی است

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی در ادامه سفرهای شهرستانی خود وارد شهرستان زرند شد و در برنامه های مختلفی حضور یافت.
به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، صبح امروز(۶مهر) و در ادامه سفرهای شهرستانی خود، وارد شهرستان زرند شد.

این سفر یک روزه را با ادای احترام به مقام شامخ شهدای شهرستان زرند آغاز و حضور وی در جلسه شورای اداری از دیگر برنامه های سفر یک روزه امام جمعه کرمان بود.
حجت الاسلام علیدادی بر لزوم افزایش بصیرت مسئولین و خدمت به مردم تاکید کرد و افزود: مسئولیت امانت الهی است باید از این فرصت حداکثر بهره معنوی را ببریم مسئولین باید این فرصت را قدر بدانند و با تمام توان در رفع مسائل و مشکلات و همچنین توسعه و آبادانی گامهای ارزشمندی را بردارند.
او با اشاره به توطئه های متعدد دشمنان و در راس آنها آمریکای جنایتکار گفت: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در جامعه است و همانطوری که همه سلایق که با مدیریت جهادی خود در دوران دفاع مقدس جنگ تحمیلی را مدیریت کردند با همان وحدت و روحیه انقلابی در پیشبرد اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی و در سایه رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری بیش از پیش تلاش نماییم.
حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند هم ولایتمداری را از ویژگیهای مردم شهرستان زرند عنوان کرد و گفت: مردم شهرستان زرند در دفاع مقدس حماسه های عظیمی را آفریدند و مسئولین انقلابی شهرستان با هر سلیقه ای که هستند با وحدت و همدلی مثال زدنی در توسعه و آبادانی منطقه گامهای ارزشمندی را برداشته اند و میتوان ادعا کرد که شهرستان کوچک زرند از نظر اقتصادی و صنعتی به یک اصفهان بزرگ تبدیل شده است و این یک افتخار است که هر روز شاهد تحول عظیمی در منطقه هستیم.
امیری نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به وضعیت معیشت مردم گفت: با تلاش سه قوه شاهد کاهش فشار اقتصادی در جامعه باشیم.
او افزود: توصیه های اخیر مقام معظم رهبری در جمع اعضا شورای خبرگان رهبری باید سرلوحه برنامه ها قرار گیرد .
امیری تعامل و همدلی همه مسئولین شهرستان زرند را در پیشبرد توسعه و آبادانی منطقه بسیار ارزشمند عنوان کرد و در راستای توصیه های چند ساله مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی و رونق تولید گامهای بسیار ارزشمندی با استفاده از ظرفیتهای شهرستان و با همت مدیران دلسوز و وحدت همه مسئولین اجرایی و قضایی و فرهنگی در شهرستان زرند برداشته شده است.
او در ادامه اظهار کرد: صنایع شهرستان زرند در سال تحصیلی جدید ، نوشت افزار به ارزش ۳میلیارد ریال به دانش آموزان بی بضاعت این شهرستان کمک کردند.
صادق زاده فرماندار زرند هم در ادامه گفت: شهرستان زرند در دوران دفاع مقدس ۵۸۰شهید ،۱۰۲ آزاده ، و ۱۸۰۰جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و مقام معظم رهبری در سفر به این شهرستان فرمودند: «من زرند را به ۱۲هزار رزمنده آن در دوران دفاع مقدس و حضور پرشور در نماز جمعه شناختم».

حجت السلام علیدادی از مصلی شهرستان زرند بازدید و در جریان روند احداث این مکان مذهبی قرار گرفت.
در ادامه از کارخانه فولاد و کک سازی و حوزه علمیه جعفریه شهرستان زرند بازدید کرد.

انتهای پیام/

خبرنگار: ایمان ترکزاده

این خبر را به اشتراک بگذارید :