تاکید فرماندار زرند در مقابله جدی با سودجویان اقتصادی

جلسه ستاد تنظیم بازار زرند صبح امروز به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

جلسه-تنظیم-بازار-فرمانداری-زرند.به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، علی صادق زاده در این جلسه با بیان اینکه کنترل و رصد بازار باید بصورت شبانه روزی توسط دستگاه های ذیربط انجام شود، بر ضرورت نظارت دقیق و رصد قیمت ها بصورت مستمر در سطح این شهرستان تاکید کرد.

وی بر تلاش بیش از پیش اعضای کمیسیون تنظیم بازار در راستای حمایت از مصرف کنندگان تاکید و اظهار داشت: افزایش قیمتهای خودسرانه با الگو گرفتن از دیگر شهرستانها پذیرفتنی نیست و با افراد متخلف و سودجویان اقتصادی برخورد قاطع و قانونی صورت گیرد.

علی صادق زاده با اشاره به اینکه حضور و نظارت ما در بازار تاثیر بسزایی در کاهش و یا جلوگیری از تخلف های صنفی دارد، خاطر نشان کرد: کنترل و رصد بازار باید برای معیشیت مردم ملموس باشد.

نماینده عالی دولت در ادامه خواستار راه اندازی پایگاه استقرار ثابت بازرسین و ناظرین بازار با هدف دریافت مستقیم گزارشات مردمی و تسریع در روند پیگیری تخلفات احتمالی در مرکز شهر شد.

وی افزود: با توجه به آغاز بهار علم و دانش و فصل بازگشایی مدارس، باید در راستای رونق تولید، ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از کالای ایرانی، فرهنگ سازی گسترده ای در سطح شهرستان جهت استفاده دانش آموزان و خرید والدین از بازار نوشت افزار های ایرانی صورت گیرد و این مهم باید ابتدا از خود مدارس و مراکز آموزشی آغاز شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز گزارشی از جلسات کارگروه تنظیم بازار و آخرین وضعیت قیمت ها ارائه کرد و از نظارت دقیق بر بازار خبر داد.

مهدی باصره از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف گرانفروشی و یا کم فروشی مراتب را به سامانه ۱۲۴ گزارش نمایند.

 

انتهای پیام/

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :