عملیات خاک برداری و احداث بزرگترین پارک مسافر شهر زرند آغاز شد

با امکانات و تجهیزات شهرداری زرند عملیات خاک برداری و آغاز ساخت بوستان بزرگ مسافر در میدان دانشگاه زرند آغاز شد.

احداث بزرگترین بوستان زرندبه گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، مهندس مهدلو شهردار زرند با اعلام این خبر گفت: با احداث این بوستان در این منطقه از شهر که دارای چشم انداز و موقعیت جغرافیایی مناسبی می باشد به یکی از مناطق گردشگری نمونه شهر تبدیل خواهد شد.

وی با اعلام اینکه شهر زرند به دلیل قرار گرفتن در مسیر شمال به جنوب بیشترین نیاز به فضاهای جدید برای احداث بوستان و فضای سبز را دارد اظهار داشت: احداث این بوستان علاوه بر این که سرانه فضای سبز شهر زرند را تا حد قابل توجهی ارتقا خواهد داد باعث رونق گردشگری و بهره مندی شهروندان از فضاهای شهری نیز خواهد شد.

منتخب شورای شهر زرند احداث بوستانهای محله ای را یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری دانست و با اعلام اینکه ایجاد این بوستانهای محله ای موجب مشارکت بیشتر شهروندان در امور شهری می شود، افزود: احداث بوستان ها بر توسعه نشاط اجتماعی تأثیر مستقیمی دارد .

وی مساحت این بوستان در فاز اول را ۳۳۱۰ متر مربع عنوان کرد و در ادامه افزود: فاز اول این بوستان با اتمام عملیات خاک برداری آغاز خواهد شد که شامل نمازخانه، رستوران، فروشگاه، آلاچیق، سرویس بهداشتی ،محل بازی کودکان، آبنمای موزیکال و… خواهد بود.

شهردار زرند فاز دوم این مجموعه را شامل ساخت سوئیت های اقامتی دانست و افزود: برای اجرای این طرح که به مراتب از بوستان شهداء بزرگتر و مجهزتر خواهد بود بالغ بر ده میلیارد تومان هزینه نیاز داریم .

وی اظهار امیدواری کرد: طی شش ماه آینده بتوانیم بخشی از این بوستان را به بهره برداری برسانیم .

انتهای پیام/

منبع : روابط عمومی شهرداری زرند

این خبر را به اشتراک بگذارید :