در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی زرند نقش ویژه ای دارد

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان در جمع مدیران شهرستان زرند با اشاره به پتانسیل ها و  ظرفیت های شهرستان زرند گفت :این شهرستان میتواند نقش بسزایی در راستای اقتصاد مقاومتی داشته باشد و صداوسیمای مرکز کرمان نیز تمام تلاش و همت خود را در انعکاس و معرفی ظرفیت های این شهرستان بکار خواهد گرفت.

دکتر علیرمضانی با اشاره به این که مرکز کرمان در تولید برنامه اقتصاد مقاومتی رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است گفت:  معرفی جاذبه های مختلف گردشگری استان کرمان توسط صدا و سیما باعث افزایش چشمگیر آمار گردشگران شده است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان با بیان اینکه بیش از ۹۴ درصد شهرستان زرند توسط ۱۴ فرستنده تحت پوشش شبکه های رادیو تلویزیونی قرار دارند افزود: ۱۱ فرستنده در سطح شهرستان باید تبدیل به فرستنده دیجیتال شود و در صورت تامین ۵۰ درصد هزینه از سوی فرمانداری، شهرستان زرند بطور کامل تحت پوشش شبکه دیجیتال قرار میگیرد.

دکتر امیری نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه ضمن تقدیر از مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان، تعامل بسیار خوب این مرکز با مجمع نمایندگان را ستودنی توصیف کرد.

صادق زاده فرماندار زرند نیز با اشاره پوشش بسیار خوب برنامه های هفته دولت توسط صدا و سیمای مرکز کرمان ،در خصوص همکاری جهت دیجیتال شدن ۱۱ فرستنده باقیمانده این شهرستان قول مساعد داد.

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند نیز سطح کیفی برنامه های مذهبی مرکز کرمان را بسیار خوب ارزیابی کرد و از تلاش مدیر کل مرکز کرمان در ارتقا برنامه های رسانه استان تقدیر کرد.

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس از مدیر کل مرکز کرمان تقدیر شد.

انتهای پیام/

خبرنگار : علی نجف پور

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :