جشنواره مالک اشتر در زرند برگزار شد

جشنواره مالک اشتر به همراه تجلیل و معرفی موفق ترین فرماندهان و مدیران ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند ۹ شهریور ماه در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد اسلامی  این شهر برگزار شد.

جشنواره مالک اشتربه گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، سرهنگ “اکبر کردی” فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند در این نشست بیان کرد: تفکر بسیجی و حضور آگاهانه این نیرو پشتوانه اقتدار ایران اسلامی و موجب هراس دشمنان است.

وی با اعلام اینکه تفکر انقلابی نظام را بیمه می کند و آن را در مسیر پیشرفت با شتاب پیش می برد، گفت: بسیجیان باید از مالک اشتر به عنوان اسوه ولایتمداری، بصیرت، شجاعت و خیرخواهی الگو بگیرند.

وی در ادامه سخنان خود به اهداف برگزاری جشنواره مالک اشتر پرداخت .

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند نیز در این مراسم  با تسلیت ایام سوگواری و عزاداری امام حسین (علیه السلام) گفت: بسیج امروزه از جایگاه بالایی برخوردار است و اقتدار نظام جمهوری اسلامی امروزه از برکت بسیج و بسیجیان است. بسیج شجره طیبه است، و حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و امام خامنه ای (مدظله العالی) فرمودند از خدا می خواهیم که ما را با بسیجیان محشور نماید چرا که بسیج مقرب و ارزشمند است و عزت و اقتدار این نظام و انقلاب از تفکر بسیج وبسیجی است و نگاه ما امروزه باید به قشر جوان به خصوص به جوانان بسیجی باشد.

علی صادق زاده فرماندار زرند نیز در این مراسم تصریح کرد: در هر زمانی که کشور با مشکل و بحرانی روبرو شد بسیجیان آمدند و آن مشکل را رفع کردند چرا که سپاه و بسیج حافظ این انقلاب و ارزشهای آن هستند و از طرفی سپاه همراه مردم ، یار و مددکار مردم در همه عرصه ها حضور به موقع دارد و دشمن از این حضور آگاهانه و با بصیرت در هراس است.

در پایان این مراسم از ۲۵ نفر از موفق ترین فرماندهان و مدیران ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند تجلیل شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

خبرنگار: حسین بخشی

این خبر را به اشتراک بگذارید :