مسئله اقتصاد و فرهنگ دو اولویت مهم دولت باید باشد

حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به سخنان رهبری یادآور شد: با توجه به اینکه از عمر این دولت دو سال مانده است ، مسئله اقتصاد و فرهنگ دو اولویت مهم دولت باید باشد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، حجت الاسلام ابراهیمی نماینده ولی فقیه و خطیب نماز جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه ۱ شهریور ماه۱۳۹۸ بیان کرد: برخی عوامل هستند که با انجام آنها انسان می تواند اهل بهشت شود، طبق سفارش پیامبر اکرم (ص) انسان با انجام این چهار عمل وارد بهشت می شود ، سلام کردن، اطعام کردن، صله رحم و نماز شب.

خطبه نماز جمعه زرندوی ضمن اشاره به ۲۵ ذی الحجه روز نزول سوره انسان و روز خانواده تاکید کرد: روز خانواده اهمیت ویژه ای دارد که باید آن را گرامی داشت و خانواده ها دلیل و شان نزول سوره انسان را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرند با اشاره به برنامه های روز عید غدیر تصریح کرد: نواقصی در تبلیغ عید غدیر در سطح شهر دیده شد از جمله آذین بندی و نصب پرچم مخصوص این روز در شهر انجام نگرفته بود که از شهردار شهر زرند گله مندیم. چراکه اهمیت روز غدیر بسیار زیاد است.

حجت الاسلام ابراهیمی با توجه به روز مباهله اظهار داشت: با واقعه روز مباهله حقانیت پیامبر گرامی اسلام بر همگان ثابت شد.

امام جمعه شهرستان زرند با اشاره به هفته دولت و گرامیداشت این هفته به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت اشاره کرد، و یادآور شد: امام خامنه ای ( مدظله العالی) دوران مسئولیت را لطف خدا و آن را راهی برای کسب توشه ی آخرت دانستند، ایشان با تاکید بر اینکه عمر دولت دو سال دیگر است از آنها خواستند کارهایشان را در دو بخش اقتصاد و فرهنگ اولویت بندی کنند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب کلید حل مشکلات اقتصادی کشور را رونق تولید داخلی دانستند و بر دو نکته ، قطع وابستگی به صادرات نفتی و تغییر دید مسئولان به تولیدکنندگان تاکید کردند.

حجت الاسلام ابراهیمی در پایان عنوان کرد: دشمن به فرموده رهبری از طریق جنگ نظامی نتوانست به جمهوری اسلامی ضربه بزنند و به همین دلیل به دنبال جنگ نرم و نفوذ فرهنگی در جهت ضربه زدن به انقلاب اسلامی هست که ما باید هوشیار باشیم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :