نتایج کامل مسابقات کیوکوشین کاراته جنوب شرق ایران به میزبانی زرند

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز ، مسابقات کیوکوشین کاراته ufkk جنوب شرق ایران به میزبانی زرند برگزار شد.

در مجموع این مسابقات تیم زرند مقام اول، تیم هرمزگان مقام دوم و سیستان و بلوچستان مقام سوم را از آن خود کردند.

نتایج مسابقات به شرح زیر است:

وزن  (خردسالان) ۱۷kg نفر اول امیر رضا گلومکی- کرمان
نفر دوم احمدرضا محمدی- زرند
نفر سوم محمد صدرا متصدی- زرند
سوم مشترک حمزه کارگر-زرند
وزن ۲۰kg نفر اول سهیل منصوری- زرند
نفر دوم علی محمدی- زرند
نفر سوم رهام میردوستی- سیستان و بلوچستان ، آدین نیاگلی – هرمزگان
وزن۲۴kg نفر اول امیر علی هوشیاری- زرند
نفر دوم عظیم پورحبیبی – زرند
نفر سوم ایلیا عرب- زرند
سوم مشترک سید میثم حسن زاده- زرند
وزن ۲۸kg نفر اول امیرمحمد پور محمدی- زرند
نفر دوم سعید غیاث پور – شهربابک
نفر سوم محمد یاسین حیدری نیا- شهربابک
سوم مشترک دانیال منگلی- شهربابک
وزن+۳۴kg نفر اول صالح زارکوهی- چترود
نفر دوم شایان عبدی- شهربابک
نفر سوم سبحان خالقی – زرند
وزن -۳۴kg نفر اول امیرهادی غریب شاهی – هرمزگان
نفر دوم امیرعباس مسعودی فر- چترود
نفر سوم محمدیاسین علیزاده- زرند
سوم مشترک امیرعباس محمودی- چترود
وزن -(نوجوانان) ۴۰kg نفر اول سید مهدی حسینی- رفسنجان
نفر دوم ابوالفضل سلطانی- رفسنجان
نفر سوم علی پورحبیبی -زرند
سوم مشترک عرفان موسی زاده- زرند
وزن -۴۵kg نفر اول محمد مهدی قادری- هرمزگان
نفر دوم عباس خدابخشی- هرمزگان
نفر سوم محمد مهدی مومنی- زرند
سوم مشترک محمدحسین رحیمیان- شهربابک
وزن -۵۰kg نفر اول رامین منگلی- شهربابک
نفر دوم امیرحسین شارحمانی-زرند
نفر سوم سید احمدرضا حسن زاده – زرند
سوم مشترک صالح عسکری- رفسنجان
وزن -۵۵kg نفر اول محمد امین صادقی- هرمزگان
نفر دوم امیر رضا اسماعیلی-رفسنجان
نفر سوم مهدی مهدی زاده – زرند
سوم مشترک امیر رضا رحیم صادقی- زرند
وزن-۶۰kg نفر اول آریا احمدی- شهربابک
نفر دوم امیررضا رحیمی صادقی- زرند
نفر سوم محمد جواد ایزدی -زرند
سوم مشترک علی بازمانده- زرند
وزن +۶۰kg نفر اول عرشیا قاسمی- رفسنجان
نفر دوم سید محمد امین مهدیزاده – زرند
نفر سوم ابوالفضل زینلی- چترود
سوم مشترک مهدی میرازیی- هرمزگان
وزن ۲۵KG-(نونهالان) نفر اول فاضل نخعی- زرند
نفر دوم امیرحسین نخعی – زرند
نفر سوم امیرحسین علیزاده – زرند
سوم مشترک ایلیا رجایی-فارس
وزن ۳۰KG- نفر اول ابوالفضل اسماعیل نسب- هرمزگان
نفر دوم محمدصدرا روح الامینی- هرمزگان
نفر سوم ابوالفضل زارعی- زرند
سوم مشترک شایان عسکری- زرند
وزن -۴۰kg نفر اول ابوالفضل حسن زاده – زرند
نفر دوم محمد متین جهانی پور- بردسیر
نفر سوم محمد احسان مومنی- زرند
سوم مشترک پویا زارعی- زرند
وزن ۳۵kg نفر اول امیرعباس حاجی زاده- هرمزگان
نفر دوم علیرضا علی محمدی- رفسنجان
نفر سوم مهدی پور جعفری- زرند
سوم مشترک الیاس عرب- زرند
وزن -۴۵kg نفر اول محمد مهدی قرایی- بردسیر
نفر دوم علی اصغر راستخو- زرند
نفر سوم محمد طاها قوام آبادی- چترود
سوم مشترک محمد طاها بلوچی- رفسنجان
وزن +۴۵kg نفر اول محمد علی توحیدی- زرند
نفر دوم ابوالفضل نکویی- زرند
نفر سوم محمد عسکری- رفسنجان
سوم مشترک امیرعلی دادفرمان- زرند
وزن -۶۰kg (بزرگسالان) نفر اول مهدی امینی زاده-رفسنجان
نفر دوم محمدمهدی رئیسی- چترود
نفر سوم سید محمدصالح حسینی- زرند
سوم مشترک علی ملکی- زرند
وزن -۷۰kg نفر اول مجید ملک محمدی- سیستان و بلوچستان
نفر دوم امیررضا احسانی فر- هرمزگان
نفر سوم بهنام محسنی فر – رفسنجان
سوم مشترک محمد جوادشیبانی- بردسیر
وزن -۸۰kg نفر اول حسین ملک محمدی – هرمزگان
نفر دوم مسعود میرمحمدی- بردسیر
 نفر سوم جابر میردوستی- سیستان و بلوچستان
سوم مشترک شاهین صادقی- هرمزگان
وزن +۸۰kg نفر اول پوریا مرادی- چترود
نفر دوم هادی راهداری- هرمزگان
 نفر سوم هادی تانوردی- -هرمزگان
سوم مشترک حسین دستیار- زرند
پیشکسوتان نفر اول امید توحیدی- زرند
نفر دوم حسین افکاری- بردسیر
 نفر سوم محمد سیستانی- بردسیر
سوم مشترک امین زین هادی- کرمان

این خبر را به اشتراک بگذارید :