برخورد سخت و قاطع دستگاه قضائی با سارقان پسته

رئیس کل دادگستری استان کرمان در آستانه فصل برداشت محصول پسته در استان کرمان از تشدید نظارت ها و همچنین برخورد جدی دستگاه قضائی با سارقین این محصول کشاورزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، یدالله موحد در دیدار با مسئولان محلی بخش کشکویئه رفسنجان اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن فصل برداشت پسته در شهرهای شمالی و غربی استان کرمان به سارقین پسته هشدار می دهیم برخورد دستگاه قضائی با سارقین سخت و قاطع خواهد بود.

رئیس شورای قضائی استان کرمان تاکید کرد: در راستای پیشگیری از وقوع جرم سرقت بایستی تمامی تدابیر و اقدامات لازم از سوی مسئولان قضائی، نیروی انتظامی و دستگاه های مرتبط اندیشیده شود.

او نابسامانی های اقتصادی، بیکاری، کاهش محصول و افزایش قیمت پسته را از جمله عوامل افزایش سرقت این محصول دانست و گفت: بایستی از تمام ظرفیت ها از جمله تجهیز اماکن به دروبین های مدار بسته در جهت کاهش سرقت استفاده شود.

او عنوان کرد: ضرورت دارد آموزش های لازم نیز در جهت کاهش سرقت پسته در ایام برداشت این محصول به باغ داران داده شود تا بتوانند همکاری بهتری با مجموعه پلیس داشته باشند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: دستگاه قضائی استان کرمان طبق قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر همواره حمایت های قضائی لازم را آمران به معروف و ناهیان از منکر نموده است.

نماینده عالی دستگاه قضائی در استان کرمان تاکید کرد: قضات بایستی بدون واسطه پای درد و دل مردم بنشینند و تاحد ممکن به مشکلات حقوقی و قضائی آنها رسیدگی نمایند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :